Dlouhodobá recenze tenisek Nike Air Max 270 – zkušenosti, diskuze

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

Model Nike Air Max 270 není pro sneakersheady žádná novinka, protože ještě před premiérou, která proběhla na Air Max Dax 2018, bylo o tomto modelu skutečně hodně slyšet. Nike Air Max 270 vzdává holt starším siluetám Nike Air Max 180 a Nike Air Max 93 ze kterých si bere to nejlepší, zejména z oblasti designu, funkčnosti a pohodlí.

Hlavním poznávacím znakem nového modelu je skutečně velká jednotka Air na patě. Dokonce se jedná o největší takovou jednotku, která byla v Nike teniskách zabudována. Výška Air jednotky je impozantních 32 mm a rozpíná se do úhlu 270°.

 

Za design nové siluety je zodpovědný Dylan Raasch, který navrhoval i populární běžecký a lifestylový model Nike Roshe Run. Své dílo dokončil a uvedl na trh 26. března 2018, na poslední Air Max Day. V nynějším roce se Nike rozhodl, že oslavy „AMD“ ruší, více jsme o tomto kroku informovali v článku.

Air Max 270 jsou tedy současnou technologickou špičkou, co konkrétně však majitelé těchto bot uvedli jako největší přednosti?

 • Největší počet recenzentů se rozplývalo nad pohodlností Nike Air Max 270.
 • Design a styl, stejně jako obdivné pohledy kolemjdoucích.
 • Nemalá část hrdých majitelů byla z bot tak nadšená, že si objednali i další colorways.
 • Jedná se o mimořádně lehounké sneakers.
 • Je k dispozici mnoho různých barevných provedení, jak v pánských, tak i v dámských barvách.
 • Největší dosud dostupná jednotka Air zaručuje fenomenální komfort při chůzi.
 • Recenzenti chválí i novost, svěžest a neokoukanost siluety.
 • Tenisky jsou poměrně odolné a nezaleknou se i náročnějších terénů.
 • Univerzálnost – jedná se o tenisky primárně navržené do města, na výlety či chození po městě, ale dají se bez problému využít i na sportovní aktivity.
 • Sneakers si lze pomocí NIKEiD upravit k obrazu svému.

Ovšem jsou tu i určitá negativa. Co se tedy úplně nepovedlo?

 • Kupující s vysokým nartem měli s touto siluetou problém
 • Jedná se prý o úzké sneakers, tudíž ne příliš vhodné pro lidi se širokými chodidly
 • Někteří recenzeti si myslí, že teniska by měla být o něco levnější, ale chápou, že se jedná o daň za přelomovou technologii a novou siluetu

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less

Fakta o Adidas Deerupt

Brand: Nike
Modelová řada: Air Max 270

Svršek: Textilie – je lehkým materiálem, jenž je nabízen ve velmi široké barevné škále a je využíván především pro výrobu letní obuvi.
Mezipodešev: Air Sole – Legendární tlumící prvek — kapsle naplněná stlačeným vzduchem, která změnila svět tenisek.
Podešev: Guma – materiál, který se velmi lehce udržuje a který oceníte zejména v deštivém počasí.

Jak je na tom cena?

V mínusech jsme uvedli, že se našlo pár recenzentů, kteří si stěžovali na cenu. Ano, ceny začínají na 3 500 Kč, ale za tento obnos dostanete velmi slušivý a univerzální model tenisek, který využijete při sportovních aktivitách i při celodenním chození po městě či obchoďáku. Prim hraje i velmi líbivý design nebo široká nabídka pánských i dámských barevných variant.

Video recenze a zajímavosti z Youtube

Shrnutí a závěrečný verdikt

Poměrně nová silueta Nike Air Max 270 se vyznačuje masivní jednotkou Air na patě, lehkostí, prodyšností, univerzálností ve svém použití a mnoha dostunými colorways. Nevýhodou může být cena, ale za technologické novinky se holt platí. Ve výsledku se jedná velmi kvalitní tenisky, které jsou určeny všem, kteří hledají líbivý vzhled kombinující pohodlí a komfort.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ