Podzimní kolekce známých značek je venku! Mrkněte, s čím chtějí bojovat proti sychravému počasí!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Léto nám pomalu dává sbohem a na řadu přichází nekonečný déšť, bouřky a zkracující se světlo – podzim konečně zavítal i k nám. Jak na to zareagovaly značky Nike, Reebook nebo Converse? Bude letošní rok pokračovat v barevném šílenství nebo se dostaví střídmá elegance a typicky podzimní tóny? 

NIKE AIR MAX 95 COSMIC CLAY

Miluješ podzimní listí a spadané kaštany? Pak tě nadchnou i nové tenisky NIKE AIR MAX 95 COSMIC CLAY, které se nesou v nekonečném víru přírodních, zemitých, barev. Spodní černá vrstva skvěle kontrastuje s jemnějším, hnědým, semišem, který dává naději v poslední teplé dny a nutí nositele vzpomínat na hřejivé letní zážitky.

Cena: $160
Datum prodeje zatím neuveden

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/nike-air-max-95-vyber“ width=““ target=“_self“]Zjistit dostupnost na Footshop.cz[/inbound_button]

REEBOOK CLASSIC „TRAIL“ COLLECTION

Dřímá v tobě duch objevitele a dobrodruha? Dej to najevo pomocí kolekce REEBOOK CLASSIC „TRAIL“ COLLECTION. Tyhle tenisky si sice s sebou do džungle nevezmeš, ale v městě z tebe udělají nepolapitelnou šelmu.

Stejně jako u Nike si i Reebok pohrává s přirozenými tóny hnědé a černé, ale jeho neutrálnost končí tam, kde začínají doplňkové barvy – fialová, oranžová, růžová nebo modrá. Boty navíc budeš moci kombinovat s tričky, leginy a bundami ze stejné kolekce.

Cena: neuvedeno
V prodeji od 12.9.2019

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-reebok“ width=““ target=“_self“]Zjistit dostupnost na Footshop.cz[/inbound_button]

NEW BALANCE MSCRC

Vedeš aktivní život, ale zároveň chceš, aby ti to na horách opravdu seklo? Nová kolekce NEW BALANCE MSCRC přináší unikátní siluetu, která uspokojí i tebe! Kvalitní materiály, lehká váha a tři barevné varianty (bílá, černá a barevná) jasně naznačují, že koncem léta sportování rozhodně nekončí.

Cena: $160
V prodeji od 6.9.2019

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-new-balance“ width=““ target=“_self“]Zjistit dostupnost na Footshop.cz[/inbound_button]

CONVERSE CHUCK 70 GORE-TEX HI

Patříš mezi zarputilé blázny do značky Converse? Pak tě bude zajímat, že si letos s těmihle cool keckami pochodíš nejen od jara do léta, ale klidně i přes celý podzim! Nové CONVERSE CHUCK 70 GORE-TEX HI jsou vybaveny nepromokavým materiál Gore-Tex a speciálně navrženými tkaničkami pro odvod vlhkosti, takže ti nohy vydrží v suchy i kdyby na nás přišla dešťová apokalypsa.

Cena: $110
V prodeji od 14.8.2019

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-converse“ width=““ target=“_self“]Zjistit dostupnost na Footshop.cz[/inbound_button]

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ