Nová éra tenisek AIR JORDAN je tady. Koukněte jak budou vypadat Air Jordan 34.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Značka Jordan konečně oznámila novou siluetu tenisek Air Jordan, které budou k dostání již za několik týdnů!

Jak budou AIR JORDAN 34 vypadat?

Zdá se, že nový model tenisek přinese řadu vylepšení a pod taktovkou designéra Tate Kuerbise budeme mít šanci ochutnat jedny z nejlehčích modelů vůbec. Snižování hmotnosti, ale není to jediné, co od nových bot můžeme čekat. Od prvního pohledu je totiž jasné, že se značka Jordan zaměřila na odbourání zbytečných detailů a dala důraz na maximalizaci výkonu – čímž se vysvětluje vzduchová mezera v mezipodešvi. Perfektně odpružený Zoom v přední části paty navíc poskytuje bleskové odlepení od země bez jakéhokoliv omezení.

Po celkovém prozkoumání se dá říct, že se tenisky AIR JORDAN 34 mohou snadno vyzdvihnout mezi TOP basketbalové boty roku 2019 a my už se na ně neskutečně těšíme!

Cena: $175
Datum vydání: 25.9.2019

JAKÝ MODEL SI NESMÍTE NECHAT UJÍT?

SACAI X NIKE LDWAFFLE PINE GREEN

Dejte dohromady to nejlepší z modelu Waffle Daybreak a LDV a vyjde vám absolutní vizuální nářez v podobě SACAI X NIKE LDWAFFLE PINE GREEN. Tyhle hybridní kecky jsou směsicí zářivých barev a pohodlí, které by rozhodně neměly chybět v botníku žádného poctivého fanouška značky Nike.

Cena: $155
Datum vydání: 12.9.2019

CO VÁM BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UNIKLO?

NIKE JOYRIDE NSW SETTER HYPER PINK

Je mnoho způsobů, jak o sobě dát vědět a jedním z nich je chodit v teniskách NIKE JOYRIDE NSW SETTER HYPER PINK. Tyhle kecky už z dálky srší nekontrolovatelně pozitivní náladou a hravostí, která se skrývá v designu celé siluety. Vrcholem všeho je pak podrážka vytvořená z korálků, které svým vzhledem skvěle doplňují celkový modro-růžový vzhled tenisek.

Cena: $180

KTERÉ MODELY MŮŽEŠ MÍT HNED?

VANS ERA VLT LX

Tenisky VANS ERA VLT LX si jedou po vlastní ose a rozhodně nemají chuť na sebe zbytečně upozorňovat. A stejně jako v minulosti, i v současnosti za sebe raději nechávají mluvit kvalitu, s kterou byly zhotoveny. Nenápadný design dává šanci vyniknout samotnému nositeli bot a předvést, jestli i v jeho žilách koluje duch opravdové skate legendy.

Cena: 1 990 Kč

ADIDAS POD-S3.1 W

O teniskách ADIDAS POD-S3.1 W se často mluví jako o nástupci legendárního modelu NMD, kterému jednoznačně nedělá žádnou ostudu. Tenisky totiž přinášejí svěží vítr a novou colorway, která se nese v lehkých odstínech mátové barvy a jemných žluto-modrých detailů. Boty navíc disponují dvoudílnou podešví a tlumícím spodkem, který zajistí pohodlné nošení během celého dne!

Cena: 2 490 Kč

NIKE AIR FORCE 1 MID ´07

Kouzlu NIKE AIR FORCE 1 propadlo v minulosti už miliony nadšených fanoušků a jejich obliba se drží i dnes. Nové tenisky v sobě spojují jedinečnou pohodlnost, která je zajištěna skrz vzduchový polštář ukrytý v zadní části boty, a lehký retro nádech, který se nese napříč celou siluetou.

Cena: 2 990 Kč

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ