Nike nevydá žádnou speciální edici tenisek při oslavě Air Max Day 2019

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Od roku 2014 začal svět slavit Air Max Day, který každoročně vychází na 26. března. Jedná se o globální marketingovou akci, která připomíná datum, kdy byly v roce 1987 vydány první OG Air Max 1. Tyto oslavy v minulosti provázely unikatní dropy, limitované edice či eventy. V roce 2016 vyšel release atmos Air Max 1 “Elephant”, v roce 2017 následoval Vapormax a minulý rok byl představen model Sean Wotherspoon’s Air Max 97/1.

Nike Air Max 1 OG (1987)

Tento rok to však oregonský obuvní gigant vezme trochu z jiného konce. Žádný speciální release se konat nebude a všechny modely, které měly být uvolněny do prodeje 26. března se posunují a budou vydávány během celého jara. Proto nezapomeňte sledovat náš Release radar, ať Vám žádná novinka či vysněný model neunikne.

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/nike-air-max-90-vyber-recenze“ width=““ target=“_self“]Air Max na Footshop.cz[/inbound_button]

V minulosti jsme k tématu a modelu Air Max publikovali již mnoho článků a tématických textů, zde je výběr těch nezajímavějších:

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ