Nike nevydá žádnou speciální edici tenisek při oslavě Air Max Day 2019

Sdílejte článek:

Od roku 2014 začal svět slavit Air Max Day, který každoročně vychází na 26. března. Jedná se o globální marketingovou akci, která připomíná datum, kdy byly v roce 1987 vydány první OG Air Max 1. Tyto oslavy v minulosti provázely unikatní dropy, limitované edice či eventy. V roce 2016 vyšel release atmos Air Max 1 “Elephant”, v roce 2017 následoval Vapormax a minulý rok byl představen model Sean Wotherspoon’s Air Max 97/1.

Nike Air Max 1 OG (1987)

Tento rok to však oregonský obuvní gigant vezme trochu z jiného konce. Žádný speciální release se konat nebude a všechny modely, které měly být uvolněny do prodeje 26. března se posunují a budou vydávány během celého jara. Proto nezapomeňte sledovat náš Release radar, ať Vám žádná novinka či vysněný model neunikne.

Air Max na Footshop.cz

V minulosti jsme k tématu a modelu Air Max publikovali již mnoho článků a tématických textů, zde je výběr těch nezajímavějších:

 

Nejoblíbenější značky

 

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less
Eobuv.cz (Aktuální)
Deal
dvažte se k něčemu novému! Nová kolekce dámských, pánských i dětských tenisek, bot a doplňků od světoznámých značek na Eobuv.cz
More Less
Sdílejte článek:

Okomentovat článek