Luxusní kolaborace Adidas x Prada! Nových tenisek se vyrobí pouze 700 kusů!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Prada x adidas Bundle

Značka Adidas oficiálně představila svou novou spolupráci s italským módním domem Prada. Už nyní ale víme, že se bude jednat o značně omezenou sérii bot, která bude sčítat pouze 700 párů. Spolupráce obou značek se již rozběhla a my víme, že se bude jednat o novou colorway pro legendrání siluetu Adidas Superstar. Chybět nebude nestárnoucí vzhled tenisky, která bude doplněna o výrazné logo Prada, přičemž „Made in Italy“ pod logem slibuje jednoznačně vrchol výrobní kvality.

Tenisky ale nejsou to jediné, čeho se od nové spolupráce Adidas x Prada dočkáme. Fanoušci si budou moci k sneakerskám pořídit rovnou i luxusní kabelku, která bude odrážet totožné barevné provedení a styl.

  • Datum uvedení na trh: 4.12.2019
  • Zaváděcí cena za komplet: $3 170

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

NIKE ZOOM KOBE 4 PROTRO WIZENARD

Tenisky inspirované stejnojmennou knihou The Wizenard Series ztvárňující sportovní fantasy nás spolu s barevnou kompozicí opravdu přenášejí do světa plného možností a fantazie. Patříš-li i ty mezi sportovní knihomoly, mohou se stát NIKE ZOOM KOBE 4 PROTRO WIZENARD jedinečnou kombinací, kterou bys měl mít rozhodně doma.

  • Datum uvedení na trh: 1.12.2019
  • Cena: $175

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

AIR JORDAN 34 AMBER RISE

Patříš-li mezi fanoušky Air Jordan, tak víš, že každé vydání nové siluety nebo colorway s sebou přináší vždycky něco trochu nestandardního, něco, co typicky vybočuje z normálu. Výjimkou nejsou ani nové sneakersky AIR JORDAN 34 AMBER RISE, které si pohrávají s kombinací průsvitného vršku, korkového vzhledu a kontrastní černé barvy.

  • Cena v den zahájení prodeje: $194

KTERÉ MODELY MŮŽEŠ MÍT HNED?

PUMA X HELLO KITTY NOVA 2

Miluješ růžovou? No tak zpozorni, protože tyhle sneakersky jsou růžové od špiček po paty. Nová spolupráce mezi Puma a Hello Kitty dala dohromady tenisky, které jsou stoprocentně roztomilé, extra pohodlné a jedním slovem – růžové! Takže pokud patříš mezi pořádnou nákupní maniačku, PUMA X HELLO KITTY NOVA 2 by ti rozhodně neměly chybět ve sbírce.

  • Cena: 2 590 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-puma“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

NIKE X KENDRICK LAMAR REACT ELEMENT 55

Dáváš přednost modernímu looku? Tenisky React Element 55 patří rozhodně k hitu roku 2018, kdy se staly oblíbené hlavně kvůli svému pohodlnému došlapu, za který může nová technologie React. Dnes tenisky přichází s novou colorway, za kterou nestojí nikdo menší než Kendrick Lamar! Nové provedení NIKE X KENDRICK LAMAR REACT ELEMENT 55 tak dává dohromady moderní trendy vzhled a nekonečně pohodlí při nošení.

  • Cena: 3 790 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/nike-element-react-recenze“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

REEBOK INSTAPUMP FURY BOOST

V lyžácích seš jako ryba ve vodě? Máme pro tebe tenisky inspirované botou na lyže. Nové REEBOK INSTAPUMP FURY BOOST jsou mohutné, ale velmi pohodlné sneakersky, které na sebe velmi jednoduše strhnou pozornost. Jejich old schoolové barvy a lepení připomínající vázání jsou geniálním příkladem futuristického vzhledu, který budou fanoušci Reebok milovat a kvůli kterého si tyhle tenisky zaslouží místo i v tvém botníku.

  • Cena: 4 790 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-reebok“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ