Mia Khalifa představuje jiskřivou letní kolekci plavek značky Shoreditch Ski Club

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Shoreditch Ski Club, nastupující londýnská módní značka, představuje svoji nejnovější letní kolekci plavek, ve které se jako modelka objevuje populární internetová osobnost Mia Khalifa.

Nesmírně populární značka, známá svými stylovými a funkčními zimními kousky, rozšiřuje svůj dosah do letních měsíců s touto novou řadou plavek. Shoreditch Ski Club využil pro prezentaci kolekci energie a charisma Khalifové, čímž zdůraznil svou pověst značky, která je odvážná a zábavná.

Khalifa, která se těší velké popularitě na sociálních sítích, představuje vše od elegantních jednodílných plavek po šik bikiny. Pestré barevné palety a trendy vzory, které Shoreditch Ski Club používá ve své kolekci, odhalují spontánnost a svěžest, které jsou synonymem pro londýnskou značku.

Kolekce zahrnuje také několik kousků s potiskem tie-dye, což je módní trend, který v posledních letech nabírá na popularitě. Tie-dye plavky doplňují další trendy kousky, jako jsou high-waist bikiny a sportovní topy, které dodávají kolekci pestrý a unikátní vzhled.

Značka Shoreditch Ski Club tak vytváří jasné spojení mezi svými zimními a letními kolekcemi – obě kolekce mají výrazný design a jsou vyráběné s důrazem na kvalitu a pohodlí. Letní kolekce je navíc doplněná o detaily, které jsou typické pro londýnskou módu, jako jsou odvážné barvy a unikátní vzory.

Mia Khalifa, která je známá svým vtipným a autentickým přístupem k sociálním médiím, se zdá být dokonalou volbou pro představení této nové kolekci. Její přirozená energie a charisma, které se odrážejí v kolekci, doplňují ducha značky Shoreditch Ski Club.

Představení letní kolekce plavek Shoreditch Ski Club pro rok 2023 bylo skutečným oslavou módy, stylem a individuality. S těmito kousky si můžete být jisti, že budete na pláži zářit stejně jasně jako Mia Khalifa v těchto nádherných plavkách.

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ