Lionsgate potvrzuje vývoj John Wick 5: Fanoušci se mohou těšit na další akční dobrodružství!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Filmové studio Lionsgate oficiálně potvrdilo, že se připravuje pátý díl úspěšné akční série John Wick. Tato zpráva přišla po úspěchu čtvrtého filmu, který si získal přízeň fanoušků po celém světě. Přestože se jedná o předběžné informace, fanoušci jsou již nadšení z možnosti dalšího dobrodružství Johna Wicka na velkém plátně.

Série John Wick se stala kultovním fenoménem od svého debutu v roce 2014. Hlavní postavu Johna Wicka ztvárňuje populární herec Keanu Reeves, který se stal ikonou žánru akčních filmů. S každým pokračováním se série stala ještě výbušnější a fanoušci byli nadšeni nekompromisní akční choreografií a vizuálním stylem.

Zatím není mnoho informací o samotném plánu pátého dílu, ale společnost Lionsgate předpokládá, že se budou vrátit všichni klíčoví tvůrci a členové hereckého obsazení. Režisér Chad Stahelski a scenárista Derek Kolstad představili v průběhu série svůj jedinečný styl a vytvořili svět, který se stal pro fanoušky neodolatelným.

John Wick 4 měl premiéru nedávno a okamžitě získal velký úspěch na pokladnách. Fanoušci se dočkali dalšího napínavého a akčního dobrodružství Johna Wicka, který se dostal do stále větších problémů a musel čelit ještě nebezpečnějším protivníkům. Vzhledem k tomuto úspěchu není překvapením, že se studio Lionsgate rozhodlo pokračovat a přinést další díl této populární série.

John Wick 5 je zatím ve velmi rané fázi vývoje, ale fanoušci si již začínají představovat, jaké úžasné akční scény a příběhové zvraty je tentokrát čekají. I když zůstává ještě mnoho otazníků ohledně plánu pátého dílu, fanoušci mají důvod být nadšení a netrpělivě očekávat další dobrodružství Johna Wicka na filmovém plátně.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
Tags:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ