Spojení s Kendrickem Lamarem a Nike přinese v listopadu sneakersky, které rozhodně stojí za pozornost!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Kendrick Lamar rozhodně nepatří mezi mainstreamové hvězdy, ale jedné věci ani slavný rapper neodolá, teniskám! Spojení s Nike přineslo už v minulosti obrovský úspěch, a tak se další spolupráce dala dřív nebo později očekávat. V letošním roce se Kendrick rozhodl nakopnout siluetu NIKE REACT ELEMENT 55, což se jeho skalní fanoušci dozvěděli ihned poté, co tuto informaci zveřejnil na svém Instagramu.

Jak budou tenisky vypadat? 

Jak už to tak bývá, i tentokrát si slavný rapper s teniskami poctivě vyhrál a z celkem obyčejné siluety vytřískal maximum. Dnes se nám tak nabízí pohled na zajímavou colorway inspirovanou betonovou džunglí městského života. Široké spektrum šedých tónů, které mají na každé straně jinou barevnou texturu jsou skvělým osvěžením a přináší do siluety něco jedinečného.

Cena: $150
Datum zahájení prodeje: 5.11.2019

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

HELLO KITTY X PUMA WkMNS SAMPSON MID

Máš slabost pro Hello Kitty? No tak dávej pozor, protože tohle je příspěvek pouze pro tebe! Tyhle sneakersky mají všechno, co chceš. Černo-bílou kombinaci, růžové detaily a samozřejmě ikonickou mašličku na závěr. Puma myslela s colorway Kello Kitty na všechno a tenisky HELLO KITTY X PUMA WMNS SAMPSON MID by neměly chybět žádnému opravdovému fanouškovi!

Datum releasu: 1.11.2019

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UNIKLO?

NIKE LEBRON 7 RED CARPET 2019

NIKE LEBRON 7 RED CARPET slaví své desáté výročí a co by to bylo za oslavu, kdyby se neodrazila na nové colorway? Tentokrát se na krásnou siluetu dostaly jednoduché, zimní, barvy, které jsou doplněny o pár červených detailů. Nositeli navíc přinesou nebesky pohodlné nošení ať už se vydá do města nebo na sportovní zápas.

Cena: $200

KTERÉ MODELY MŮŽEŠ MÍT HNED?

PUMA FAST RIDER OG PACK

Patříš mezi běžecké nezmary, kteří mohou od rána do večera pobíhat po městě? Pak bys měl dávat pozor, protože PUMA FAST RIDER OG PACK jsou tím pravým, po čem sáhnout. Tenisky jsou extrémně lehké a jejich zářivé barvy tě budou bavit po celou dobu nošení. O tom, že jsou botky kvalitně ušité snad není proč u značky Puma dvakrát zmiňovat, ale kdyby si náhodou váhal, tak ano, tyhle kecky tě donesou na konec světa a zpátky bez toho, aniž by utrpěly velké šrámy.

Cena: 2 090 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-puma“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

ADIDAS CONTINENTAL 80

Na konci roku 2017 představil Kanye West tenisky Yeezy Powerphase, které si u fanoušků odnesly vlny nadšených ohlasů. Jen málo lidí přitom napadlo, že se ve skutečnosti jednalo o re-edici bot z osmdesátých let s názvem CONTINENTAL 80.

Pravé ADIDAS CONTINENTAL 80 mají příjemné kožené zpracování, které je doplněno o pár textilních detailů. Mezi jejich hlavní charakteristické vlastnosti patří typická linie, která se táhne o obou stranách bot.

Cena: 2 990 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/adidas-superstar-recenze“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

ADIDAS SUPERSTAR 80S

Které boty se staly v osmdesátých létech ikonou značky Adidas? Nevíte? My vás nebudete dlouho napínat, jednalo se o ADIDAS SUPERSTAR 80S, které byly původně navrženy pro hráče basketbalu. Unikátní vzhled tenisek tehdy obletěl svět a touha potom mít jedny doma byla u fanoušků nekonečná.

Dnes tenisky SUPERSTAR nosí nejen basketbaloví hráči, ale i všichni lidé, kteří si nadčasovou siluetu oblíbili a našli se v jejím formálně-neformálním vzhledu.

Cena: 3 190 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/adidas-superstar-recenze“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
Tags:,

PŘIDEJ KOMENTÁŘ