Jaké změny přinese iPhone 16 a co plánuje Apple pro rok 2024

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Podle ověřeného zdroje @markgurman, Apple neplánuje přinést žádné výrazné změny do své řady iPhone 16, která by měla být představena v roce 2024. Místo toho se společnost zaměří na jiné produkty, jako je Vision Pro, nová řada iPadů, AirPods s USB-C a přepracovaný Apple Watch.

Co očekávat od iPhone 16

iPhone 16 by měl být dostupný ve čtyřech velikostech, stejně jako iPhone 15. Nicméně, některé modely by mohly mít některé změny v designu a funkcích. Zde jsou některé z nich:

  • iPhone 16 a iPhone 16 Plus: Tyto modely by měly přijmout tzv. Action Button, který by nahradil boční tlačítko a Touch ID. Action Button by měl fungovat jako tlačítko pro zapnutí a vypnutí, zamykání a odemykání, spouštění Siri a platby Apple Pay. Tím by se uvolnilo místo pro větší displej a baterii. Tyto modely by také měly podporovat 5G a mít vylepšený fotoaparát.
  • iPhone 16 Pro a iPhone 16 Pro Max: Tyto modely by měly mít větší displeje než současné verze. iPhone 16 Pro by měl mít 6,1palcový displej, zatímco iPhone 16 Pro Max by měl mít 6,7palcový displej. Tyto modely by také měly mít vysokorychlostní 5G, pokročilý fotoaparát s optickým zoomem a LiDAR skenerem, a Face ID.

Co plánuje Apple pro rok 2024

Apple by se měl v roce 2024 soustředit na jiné produkty, které by mohly přinést více inovací a zájmu. Mezi ně patří:

  • Vision Pro: Jedná se o brýle s rozšířenou realitou, které by měly být schopny zobrazovat virtuální objekty a informace v reálném prostředí. Vision Pro by měly být propojeny s iPhonem a mít vlastní operační systém. Tyto brýle by měly být určeny pro profesionální a vzdělávací účely, jako je například návrh, lékařství nebo cestování.
  • Nová řada iPadů: Apple by měl aktualizovat své tablety s novými procesory, displeji a funkcemi. iPad mini by měl dostat větší displej a tenčí rámečky, iPad Air by měl dostat OLED displej a podporu Apple Pencil 3, a iPad Pro by měl dostat mini-LED displej a podporu Thunderbolt 4.
  • AirPods s USB-C: Apple by měl představit novou generaci svých bezdrátových sluchátek, která by měla mít USB-C konektor místo Lightningu. Tím by se zjednodušilo nabíjení a kompatibilita s jinými zařízeními. AirPods by také měly mít vylepšenou kvalitu zvuku, redukci šumu a snímače gest.
  • Přepracovaný Apple Watch: Apple by měl přinést nový design a funkce pro své chytré hodinky. Apple Watch by měly mít plošší a odolnější tělo, větší displej a nové ciferníky. Také by měly mít lepší baterii, senzory zdraví a fitness, a podporu eSIM.

Závěr

iPhone 16 by měl být spíše evolucí než revolucí v porovnání s předchozími modely. Apple by se měl zaměřit na jiné produkty, které by mohly nabídnout více novinek a přitažlivosti pro zákazníky. Tyto produkty by měly zahrnovat Vision Pro, novou řadu iPadů, AirPods s USB-C a přepracovaný Apple Watch. Tyto produkty by měly být představeny v roce 2024.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
Tags:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ