GTA VI: Co nám prozradil uniklý trailer o nové hře od Rockstar Games?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Rockstar Games, tvůrce slavné série Grand Theft Auto, se musel vypořádat s nečekaným únikem prvního traileru na očekávaný díl GTA VI. Video se objevilo na sociální síti X v nízké kvalitě a Rockstar reagoval tím, že ho zveřejnil oficiálně na YouTube dříve, než bylo plánováno. GTA VI by mělo vyjít v roce 2025 na PS5 a Xbox Series X/S.

Kdo bude hlavní hrdina GTA VI?

Z upoutávky a předchozích úniků se dozvídáme, že GTA VI bude mít svou první ženskou protagonistku. Jmenuje se Lucia a její příběh začíná ve vězení, odkud se dostane na svobodu. Lucia ale nehodlá změnit svůj zločinecký životní styl a společně se svým partnerem, kterým je inspirován Clyde z legendární dvojice Bonnie a Clyde, bude páchat další loupeže a vraždy. Zatím není jasné, jestli budeme moci hrát i za muže, nebo jen za Lucii. Trailer se zaměřuje pouze na ni, ale některé zdroje naznačují, že hra bude mít dva hlavní hrdiny.

Kde se bude odehrávat GTA VI?

Další zajímavostí, kterou trailer odhalil, je návrat do Vice City, fiktivního města založeného na Miami. Vice City jsme už viděli v předchozích dílech GTA, ale tentokrát bude v moderní podobě, plné sociálních sítí, livestreamů a TikToku. Hra bude ukazovat, jak se město a jeho obyvatelé mění pod vlivem Luciiných činů. Kromě městského prostředí se budeme moci podívat i do okolních oblastí, jako jsou pláže, močály, ostrovy a aligátoři.

Co nás čeká v GTA VI?

GTA VI bude první velkou hrou od Rockstar Games, kterou vydá Sam Houser bez spolupráce se svým bratrem a spoluzakladatelem studia, Danem Houserem. Dan Houser odešel z Rockstar Games v roce 2020 a byl zodpovědný za scénáře a produkci většiny her od studia, včetně všech dílů GTA kromě prvního. Jeho odchod může mít vliv na styl a kvalitu příběhu GTA VI. Sam Houser ale slibuje, že hra bude stále plná akce, humoru a satiry, které jsou pro sérii typické. Hra bude také využívat nejnovější technologie, aby nabídla vylepšenou grafiku, fyziku, počasí, cyklus dne a noci a živý svět.

Kde se dá sledovat trailer na GTA VI?

Pokud jste zmeškali trailer na GTA VI, můžete si ho prohlédnout na oficiálních stránkách Rockstar Games nebo na jejich YouTube kanálu. Trailer má délku 90 sekund a ukazuje některé záběry z hry, jako jsou jízda autem, střelba, pronásledování a dialogy.

Závěr

GTA VI je jednou z nejočekávanějších her současnosti. Rockstar Games nás zaujal prvním trailerem, který nám představil některé novinky a zajímavosti o hře. Teď už nám nezbývá než trpělivě čekat na další informace a doufat, že hra splní naše očekávání.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ