Grand Theft Auto je na Netflixu: Jak si zahrát klasické díly na mobilu

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Grand Theft Auto je jedna z nejpopulárnějších a nejvlivnějších herních sérií všech dob. Od svého vzniku v roce 1997 se dočkala mnoha pokračování, spin-offů a remasterů, které nabízejí hráčům nekonečné možnosti zábavy v otevřených světech plných akce, humoru a kontroverze. Nyní mají fanoušci GTA další důvod k radosti, protože tři klasické díly z éry PlayStation 2 – GTA III, Vice City a San Andreas – jsou k dispozici na streamovací platformě Netflix.

Co je Netflix Games

Netflix Games je nová služba, která je součástí předplatného Netflixu. Umožňuje hráčům stahovat a hrát více než 50 exkluzivních mobilních her bez reklam, dodatečných poplatků nebo nákupů v aplikaci. Mezi hrami najdete nejen originální tituly inspirované seriály a filmy z Netflixu, jako je Stranger Things, Squid Game nebo Black Mirror, ale také známé značky jako LEGO, Tomb Raider nebo právě Grand Theft Auto.

Jak si zahrát GTA na Netflixu

Pokud chcete zkusit vylepšené verze GTA III, Vice City a San Andreas na svém mobilním zařízení, musíte mít předplatné Netflixu a nainstalovanou aplikaci Netflix. Hry jsou dostupné pro Android i iOS, ale prozatím jen v některých zemích, včetně Česka. Postup je následující:

  • Otevřete aplikaci Netflix a přihlaste se ke svému účtu.
  • V dolní části obrazovky vyberte ikonu Hry.
  • Vyberte hru, kterou chcete hrát, a klepněte na tlačítko Stáhnout.
  • Po dokončení stahování se hra objeví na vaší domovské obrazovce. Klepněte na ni a spusťte ji.
  • Při prvním spuštění hry se vás aplikace zeptá, zda chcete povolit přístup k vašemu účtu Netflixu. Potvrďte to a užijte si hru.

Co nabízejí vylepšené verze GTA

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition je kolekce, která obsahuje graficky přepracované verze tří legendárních her z GTA. V každé z nich se ocitnete v roli zločince, který se snaží vybudovat si jméno a bohatství v nebezpečných a živých městech. Každá hra má svůj vlastní styl, příběh, postavy a hudbu, která vás vtáhne do atmosféry dané doby a lokace.

  • GTA III se odehrává v roce 2001 v Liberty City, fiktivní verzi New Yorku. Hlavní hrdina je Claude, mlčenlivý lupič, který je zrazen svou přítelkyní a nechán na pospas policii. Po útěku z vězení se zaplete do války mezi mafiánskými rodinami, gangy a korupčními úřady.
  • GTA Vice City se odehrává v roce 1986 v Vice City, fiktivní verzi Miami. Hlavní hrdina je Tommy Vercetti, bývalý člen rodiny Forelli, který je poslán do Vice City provést drogový obchod. Když je obchod přepaden a Tommy ztratí peníze i drogy, musí se probojovat k vrcholu zločineckého podsvětí a zjistit, kdo ho podrazil.
  • GTA San Andreas se odehrává v roce 1992 v San Andreas, fiktivní verzi Kalifornie a Nevady. Hlavní hrdina je Carl Johnson, přezdívaný CJ, který se vrací do Los Santos, fiktivní verze Los Angeles, po pěti letech strávených v Liberty City. Zde se zapojí do boje mezi pouličními gangy, korupčními policisty a tajnou vládní agenturou.

Vylepšené verze GTA nabízejí nejen lepší grafiku, ale také nové funkce, jako je možnost přepínat mezi klasickým a moderním ovládáním, zlepšené cílení a střelba, podpora ovladačů, autořízení, trofeje a achievementy, galerie a další. Hry také obsahují veškerý původní obsah, včetně rádiových stanic, dabingu a hudby.

Závěr

Grand Theft Auto je na Netflixu je skvělá příležitost pro všechny fanoušky GTA, kteří chtějí znovu prožít klasické díly na svých mobilních zařízeních. Stačí mít předplatné Netflixu, nainstalovat si hry a užít si nezapomenutelné zážitky v Liberty City, Vice City a San Andreas. Pokud jste ještě nehráli tyto hry, neváhejte a vyzkoušejte je, nebudete litovat. Grand Theft Auto je na Netflixu je jedna z nejlepších herních nabídek současnosti. Pokud jste fanoušky GTA, mrkněte na trailer připravovaného 6. dílu legendární série.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ