Festivalová sezóna je v půlce! Připravte si na ni ty správné tenisky!

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:
5/5 - (3 votes)

Léto patří neodmyslitelně k festivalovým oslavám a byť se zdá, že ty největší už máme za sebou – Rock for People, Colours of Ostrava či Beats for Love, srpen nám nabízí ještě pěknou porci akcí, na které budete vzpomínat dlouho po jejich skončení.

MACHÁČ

Termín: 23 – 24. 8. 2019

Festival Macháč je pořádně našlapaná beach open air akce, kterou si nenechá ujít žádný fanda taneční hudby. Za své mluví i jména, která se vystřídala na pódiu Tiesto, Paul van Dyk, Madeon, Goldfish nebo Hardwell a Armin van Buuren. Vstupenky na akci jsou oficiálně vyprodány, ale na inzertních serverech či specializovaných skupinách na Facebooku je v pohodě seženete za přijatelné ceny.

CO SI VZÍT NA NOHY?

AIR JORDAN 12 GS RACER PINK

Pokud patříte mezi vytrvalostní tanečníky, určitě byste neměli minout tenhle unikátní kousek. Tenisky AIR JORDAN 12 GS jsou nejen pekelně pohodlné, ale jejich metalicky šedá barva spolu s vykřičenou růžovou dodá vašemu outfitu tu správně šílenou tečku.

Cena tenisek: $140

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/air-jordan-retro-release-dates“ width=““ target=“_self“]Air Jordan 12 na Footshop.cz[/inbound_button]

HIP HOP KEMP

Termín: 15 – 17. 8. 2019

Hip Hop dává dohromady pohodové lidi, kteří neřeší zbytečnosti a berou věci tak, jak jsou. Přesně takový je i Hip Hop Kemp v Hradci Králové. Našlapaná hudba, skvělý doprovodný program a fanoušci, kteří ví, jak se bavit. Mezi vystupujícími objevíte československé klasiky jako je Kontrafakt, Smack či Prago Union, ale i zahraniční hvězdy včetně Tech N9ne, Masego nebo Smif N Wessun. I přes svou dlouhou historii se cena vstupenky drží na 2 000 Kč. Když však plánujete dostatečně dopředu, dají se lístky v předprodeji koupit i za mnohem přijatelnější cenu.

CO SI VZÍT NA NOHY?

ADIDAS CONSORTIUM TORSION EDBERG COMP

Kdo jiný by dokázal víc ocenit odkaz 90. let, než řádný fanoušek Hip Hopu.

Tyhle tenisky kombinují to nejlepší z minulosti (pořádně pohodlnou podrážku, neutrální a přitom zajímavou barevnou kombinaci a nenásilné logo Adidas po stranách bot). Vše zakončuje jemně nažloutlá podrážka po obvodu, která dodává teniskám tu správnou vintage atmosféru.

Cena sneakers: $120

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/adidas-consortium-vyber“ width=““ target=“_self“]Adidas Consortium na Footshop.cz[/inbound_button]

LET IT ROLL

Termín: 31.07. – 04. 8. 2019

Světelná show, ohňostroje, dechberoucí dekorace a víc jak 7 pódií plné taneční hudby… přesně takový je jeden z největších drum&bass festivalů Let It Roll! Na letišti v Mílovicích, kde se festival tradičně koná, vystoupí prakticky všechny světová jména DnB v čele s Chase & Status, Andy C, High Contrast, Noisia, Pendulum či Black Sun Empire. Cena vstupenky je nyní těsně před akcí na hodnotě 2 200 Kč + poplatek prodejci. Cena základního kempu bez příkras je 450 Kč.

CO SI VZÍT NA NOHY?

NIKE PG 3 NASA 50TH REFLECTIVE SILVER

Znáte lepší tenisky, které se hodí na Let It Roll, než ty, které jsou inspirované cestou do vesmíru? My rozhodně ne a tak je tady máte!

Zářivě stříbrná barva, která se nese po celém povrchu tenisek,  jasně odkazuje na skafandry, které si 20. 7. 1969 oblékli astronauté z Apolla 11. Pomyslnou „třešničkou na dortu“ už pak může být jedině logo NASA a tradiční letecké upozornění „Remove before flight“, které podtrhuje promyšlenost bot jako celku.

Cena tenisek: $120

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-nike“ width=““ target=“_self“]Nike na Footshop.cz[/inbound_button]

Nejoblíbenější značky

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:

Okomentovat článek