Nepropásněte možnost získat až 70% slevy na značkové tenisky!

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:
5/5 - (2 votes)

Brouzdáte svým botníkem a tak nějak si sami pro sebe říkáte, že by se vám hodily nové tenisky do sbírky? Konečně máte opět možnost získat našlapané značkové boty skoro za hubičku! Začíná ráj pro všechny sběratele kvalitních tenisek – ZAČÍNAJÍ SLEVY!

NIKE W AIR MAX 97 LX

Nike to s botami umí pořádně roztočit a není tomu jinak ani s modelem W AIR MAX 97, který nás svým vzhledem vtáhne zpátky do nostalgické minulosti. Shodnou okolností (nikoli náhodou) se psal rok 1997, z nebe vykukovalo slunce a lidé věděli, že se stane něco velkého – a taky stalo. Světlo světa poprvé spatřily tenisky do té doby absolutně nevídané.

Dnes se v úctě vracíme k nadčasovému vzhledu v podání NIKE W AIR MAX 97 LX a připomínáme si jejich legendární odkaz.

Cena: 3 420 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/nike-air-max-97-vyber“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

ADIDAS W EQUIPMENT RACING 91/16

Vyznáváte pravidlo, že si do ulic obouváte jedině to nejpohodlnější? ADIDAS W EQUIPMENT RACING 91/16 přináší tu nejkomfortnější běžeckou tenisku, která byla vyrobena na začátku devadesátých let.

Boty jsou perfektně prodyšné a garantujeme vám, že po jejich nazutí je už nikdy nebudete chtít sundat. Neutrální vzhled se dá navíc skvěle kombinovat s jakýmkoliv outfitem a upevněný jazyk na jedné straně zabrání nepříjemnému krčení.

Cena: 1 290 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/adidas-eqt-equipment“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

REEBOK WORKOUT PLUS 1987 TV

Celý letošní rok se tak nějak točí kolem magického čísla osmdesát. Do módy se opět dostaly kožené bundy, barevné leginy a kalhoty s vysokým pasem, které patřily k módním ikonám osmdesátých let. Dle našeho názoru za to může i obrovská popularita seriálu Stranger Things od Netflixu, jehož 3. řada je osmdesátkovými odkazy přímo nasáklá. Oblečení ale není jediné, co rozněžnilo naše nostalgická srdce. Reebok se letos vytasil s opravdu unikátním kouskem v podobě modelu WORKOUT PLUS 1987 TV, který byl ve svém roce vydání jedním z nejprodávanějších vůbec!

Tyhle botičky udělají radost jednoduše každému milovníkovi kvalitních značek, nadčasového designu a vymazleného zpracování!

Cena: 2 310 Kč (Objednat)

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/reebok-workout“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

Související články:

Nejoblíbenější značky

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:

Add Comment