Vzdejte hold nejšílenějšímu animáku světa! SpongeBob SquarePans a Kyrie Irving útočí na naše peněženky!

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:
5/5 - (3 votes)

Limitované edice tenisek Nike Kyrie 5 a Nike Kyrie Low 2 už brzy nechá ožít postavy ze seriálu SpongeBob SquarePans. Tenisky věrně kopírují typické znaky hlavních postav, které jsou od prvního pohledu jasně viditelné.

Na teniskách se nám představí hlavní hrdina celého sitcomu SpongeBob, který bude prezentovaný v jasně žluté barvě se zlatými tečkami na oranžovo-žluté podrážce. Kromě něj se můžete těšit i na oblíbeného sparing partnera Patrika, kterého poznáte podle zářivě růžové barvy se vzorem hvězdicových přísavek. Na své si přijdou i vyznavači vedlejších postav, kterým se na teniskách objeví majitel Krabí restaurace a milá veverka Sandy.

Celá kolekce se ponese v duchu výrazných barev a nerovných tvarů, které podtrhnou divokou atmosféru celého seriálu.

Prodej unikátní edice startuje již 10.8.2019!

CO VÁM BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UNIKLO?

ERIC EMANUEL X REEBOK ANSWEAR 5

Sportovní tenisky z prémiové kůže, které vznikly spojením dvou velikánů – sportovního znalce Erica Emanuela a značky Reebok. Hlavní roli hraje zlatavě žlutá barva, která je doplněna metalicky stříbrnými detaily.

NIKE WMNS AIR MAX 200 MYSTIC GREEN

Tenisky, které vzdávají úctu olympijským hrám z roku 1996 v Atlantě. Barevná kombinace kopíruje barvy olympijských kruhů, které přináší do tenisek vzpomínky na nezapomenutelné sportovní výkony.

ADIDAS WMNS ULTRA BOOST 2019 GLOW BLUE COLAR

Exkluzivní dámské boty, které se nesou v jemných odstínech korálové a světle modré barvy. Navrženy tak, aby poskytovaly majitelkám nejvyšší komfort.

KOUSKY, NA KTERÉ NEMUSÍTE ČEKAT

NIKE x UNDERCOVER DAYBREAK

Výrazné tenisky od značky Nike, které kombinují žlutou, černou a šedou barvu.

ADIDAS CONSORTIUM X THE NEXT DOOR A.R TRAINER

Pohodlné tenisky do města, které si díky neutrálním barvám můžete vzít ke všemu.

ADIDAS CONSORTIUM X THE NEXT DOOR SC PREMIERE

Designově nadčasové tenisky, které vábí svým francouzským nádechem a kombinují klasický vzhled s moderními prvky.

NA CO STOJÍ SI POČKAT?

V nadcházejícím týdnu se na nás povalí obrovské množství novinek. My jsme pro vás vybrali jednu, o které si myslíme, že by vás rozhodně neměla minout!

PHARRELL & ADIDAS SOLAR HU GLIDE

Už je tomu pár let, co spolu Adidas a Pharrell začali spolupracovat a vždy se jednalo o pecku, která si našla miliony oblíbenců. Dřív si Pharrell pohrával s výraznými barvami, které od prvního pohledu šokovali, ale dnes je vše jinak!

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/adidas-x-pharrell-williams-vyber“ width=““ target=“_self“]Adidas x Pharrell Williams na Footshop.cz[/inbound_button]

Možná to fanoušky překvapí, ale nová kolekce SOLAR HU GLIDE se nese v tlumených a neutrálních odstínech. V nabídce se objeví hned čtyři barevné varianty – černá, tmavě šedá, světle šedá a nude. Na přední části tenisek je formou „tón v tónu“ vyobrazeno „HU“, které je typické pro celou kolekci.

Celá kolekce neutrálních odstínů dává možnost vyniknout skrytému záměru, který si pohrává s myšlenkou vnitřní síly a rovnosti každého člověka.

Tenisky SOLAR HU budou k dostání od 20.7.2019!

Nejoblíbenější značky

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:

Add Comment