Extra tip: nejlepší kosmetika pro čištění tenisek

Sdílejte článek:

To, že nové tenisky vydrží krásné a čisté pouze chvíli po rozbalení krabice, ví každý správný sneakerhead. Jedná se o nekončící boj se špínou a nečistotami, tak jako ve znamé televizní reklamě. Ostatně, jak nejlépe udržet tenisky jako nové, jsme v minulosti psali v tomto článku. Ve světě, ale už i v Česku, existují specializované služby – čistírny, které Vám za poplatek vyčistí tenisky téměř k dokonalosti.

Ovšem tenisky jsou zablácené po každé správné párty a tak se tyto služby mohou prodražit. Řešení je jednoduché. Nakoupit si svojí vlastní kosmetiku a čistící proces dokončit svépomocí. S kosmetikou SNEAKER ER to bude hračka. Se SNEAKER ER budou Vaše boty voňavé a čisté, stejně tak jako když jste je viděli poprvé. Součástí sady jsou i štetečky a kartáče.

Objednat

 

Nejoblíbenější značky

 

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less
Eobuv.cz (Aktuální)
Deal
dvažte se k něčemu novému! Nová kolekce dámských, pánských i dětských tenisek, bot a doplňků od světoznámých značek na Eobuv.cz
More Less
Sdílejte článek:

Okomentovat článek