Apple Sports: nová hrozba pro Livesport?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Apple představil novou aplikaci pro sportovní fanoušky, která jim nabízí rychlý a jednoduchý přístup k živým výsledkům, statistikám a dalším informacím z více než 100 sportovních lig a turnajů. Jak se tento krok dotkne úspěšné české technologické společnosti Livesport, která provozuje podobnou službu?

Co je Apple Sports?

Apple Sports je bezplatná aplikace pro iPhone, kterou Apple uvedl na trh 21. února 2024. Aplikace je navržena pro rychlost a jednoduchost, a umožňuje uživatelům sledovat své oblíbené sporty, týmy a ligy na jednom místě. Aplikace nabízí průběžné skóre, statistiky, sestavy, kurzy, a možnost přepnout se do aplikace Apple TV, kde lze sledovat živé přenosy z Apple a připojených streamovacích aplikací.

Apple Sports podporuje následující ligy, které jsou aktuálně v sezóně:

 • MLS
 • NBA
 • NCAA basketbal (muži a ženy)
 • NHL
 • Bundesliga
 • LaLiga
 • Liga MX
 • Ligue 1
 • Premier League
 • Serie A

Další ligy budou postupně přidávány, včetně MLB, NFL, NCAAF, NWSL a WNBA pro jejich nadcházející sezóny. Aplikace je dostupná v USA, Velké Británii a Kanadě, a podporuje angličtinu, francouzštinu a španělštinu.

Co je Livesport?

Livesport je česká technologická společnost, která se zabývá poskytováním online sportovních informací. Společnost byla založena v roce 2006 a sídlí v Praze. Livesport provozuje několik webových stránek a aplikací, které nabízí live výsledky, zprávy, přestupy a tabulky pro více než 1000 fotbalových, hokejových, tenisových a dalších sportovních soutěží. Mezi nejznámější produkty společnosti patří Livesport.cz, FlashScore.com, FlashScore.mobi, Soccerstand.com a Hockeyarena.net.

Livesport má více než 100 milionů uživatelů měsíčně a pokrývá více než 35 sportů a 5000 soutěží. Společnost zaměstnává více než 500 lidí a má pobočky v 10 zemích. Livesport je také sponzorem některých sportovních klubů a soutěží, jako je česká fotbalová Fortuna liga nebo hokejová Chance liga.

Jak se Apple Sports dotkne Livesport?

Apple Sports je novým konkurentem pro Livesport na trhu s online sportovními informacemi. Aplikace Apple Sports má několik výhod, které by mohly ohrozit pozici Livesport:

 • Aplikace je zdarma a je integrována s dalšími službami Apple, jako je Apple TV, Apple Music, Apple Pay a iCloud. To znamená, že uživatelé mohou snadno přistupovat k aplikaci z různých zařízení a využívat další funkce, jako je sledování živých přenosů, poslech hudby nebo platba za sázky.
 • Aplikace je navržena pro rychlost a jednoduchost, a nabízí uživatelům personalizovaný zážitek, který klade důraz na jejich oblíbené sporty, týmy a ligy. Aplikace má také jednoduché a intuitivní rozhraní, které je vytvořeno Apple.
 • Aplikace podporuje některé z nejpopulárnějších sportovních lig a turnajů na světě, jako je NBA, NHL, Premier League nebo LaLiga. Aplikace také plánuje rozšířit svou nabídku o další sporty, jako je baseball, americký fotbal, fotbal amerických univerzit, ženský fotbal nebo ženský basketbal.

Livesport má také několik silných stránek, které by mohly pomoci společnosti udržet si své uživatele a konkurovat Apple Sports:

 • Livesport má dlouholeté zkušenosti a renomé v oblasti online sportovních informací. Společnost má širokou základnu uživatelů, kteří jsou spokojeni s kvalitou a rozsahem služeb, které Livesport nabízí.
 • Livesport pokrývá více sportů a soutěží než Apple Sports. Společnost nabízí live výsledky, zprávy, přestupy a tabulky pro více než 1000 fotbalových, hokejových, tenisových a dalších sportovních soutěží. Společnost také sleduje některé méně známé nebo lokální sporty, jako je florbal, šipky, badminton nebo házená.
 • Livesport je dostupný v mnoha zemích a jazycích. Společnost má pobočky v 10 zemích a podporuje více než 20 jazyků. Společnost také nabízí lokalizovaný obsah a služby pro různé trhy a preference uživatelů.

Závěr

Apple Sports je nová aplikace pro sportovní fanoušky, která jim nabízí rychlý a jednoduchý přístup k živým výsledkům, statistikám a dalším informacím z více než 100 sportovních lig a turnajů. Aplikace je bezplatná a je integrována s dalšími službami Apple, jako je Apple TV, Apple Music, Apple Pay a iCloud. Aplikace je navržena pro rychlost a jednoduchost, a nabízí uživatelům personalizovaný zážitek, který klade důraz na jejich oblíbené sporty, týmy a ligy.

Livesport je česká technologická společnost, která se zabývá poskytováním online sportovních informací. Společnost provozuje několik webových stránek a aplikací, které nabízí live výsledky, zprávy, přestupy a tabulky pro více než 1000 fotbalových, hokejových, tenisových a dalších sportovních soutěží. Společnost má více než 100 milionů uživatelů měsíčně a pokrývá více než 35 sportů a

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
Tags:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ