Air Jordan 36 se objeví na Olympiádě v Tokiu!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Jayson Tatum se každý den čím dál víc dostává do povědomí světa. Na Olympiádě v Tokiu ho však kromě zkušených spoluhráčů bude těšit i přítomnost dvou fantastických siluet v podobě Air Jordan 1 PE a Air Jordan 36!

Pár, který byl navržen pro tvrdou olympijskou půdu, se řídí barevným schématem v podobě Luka Doncic. Pevná základna obléká tenisky do prodyšné síťoviny a spolu s koženými detaily vytváří celek, který působí naprosto fantastickým dojmem. Mezipodešev nabízí zajímavý detail v podobě tečkované grafiky. Vršek sneakersek je pak laděn do barev americké vlajky, kde samozřejmě nechybí ani logo Jordan a Tatum, tentokrát však v červené barvě.

  • Datum releasu: 24. 7. 2021
  • Cena: $185

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

XBOX X NIKE LEBRON 18 LOW WILE E X ROADRUNNER

O připravovaném filmu Space Jam: A New Legacy jsme se zmiňovali již v dřívějším souhrnu. Tentokrát však na samotný film poukazují velikáni jako Nike a Xbox, kteří spojili svou popularitu a vytvořili speciální balíček v podobě Nike Lebron Low „Wile E. x Roadrunner. Ten je inspirovaný neustálým úsilím kojota zaujmout nepolapitelného Road Runnera.

Samotné sneakersky jsou tedy opravdu divoké – na jedné straně převládá modrá, na druhé zase hnědá barva a jeden by řekl, že k sobě žádným způsobem neladí. Opak je ale pravdou. Ačkoli to může být první pohled matoucí, při řádném prozkoumání zjistíte, že se tenisky hezky doplňují v detailech a trochu té šílenosti jim vlastně sluší. Radost ze všeho ještě navíc umocňuje bezdrátový ovladač na Xbox, který ukazuje na následky setkání Wile E. kojota a Road Runnera.

  • Datum releasu: 15. 7. 2021
  • Cena: $220

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

DIANA TAURASI X NIKE LEBRON 18 LA CABRA

Diana Taurasi vytvořila v rámci spolupráce s Nike krásnou colorway v podobě Diana Taurasi x Nike LeBron 18 „La Cabra“. Tenisky v zásadě vzdávají hold italským a argentinským kořenům, které jsou pro Dianu tolik typické. Název colorway La Cabra zase vznikl z její basketbalové přezdívky La Cabra, což bychom doslovně mohli přeložit jako „skákavá koza“.

Vršek tenisek je tradičně vyroben z Battleknitu v černé barvě, mnohem zajímavější detail však najdete na patě, která obsahuje psaná slova uznání směřovaná přímo k Dianě Taurasi. Hezkou třešničkou je také logo kozy na jazyku bot, které zajímavý design zakončuje.

  • Cena: $200

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

PUMA RS X PASTEL MIX WN S PUMA

Milujete pastelové barvy? Tak si stejně tak zamilujete i nové Puma RS x Pastel MIX

Puma RS je unikátní technologie z dílny Pumy, která poprvé spatřila světlo světa v roce 1986. Záměrem technologie Puma RS bylo zprostředkovat běžcům co nejideálnější tlumení kontaktu tenisky s jakýmkoli povrchem. A jak se to povedlo? Vzhledem k tomu, že technologie Puma RS je extrémně populární i dnes, můžeme s klidným svědomím říct, že na výbornou.

Tyhle sneakersky navíc přicházejí v parádním pastelovém provedení, které vypadá naprosto fantasticky!

  • Cena: 2 899 Kč

ADIDAS ULTRABOOST 50 DNA

Hledáte pohodlí, funkční odpružení a hlavně výkon? Pak by se vás mohly nadchnout sneakersky v podobě Adidas Ultraboost 50 DNA!

Boty Adidas Ultraboost mají v mezipodešvi aktivní pěnu boost™, která je tvořena tisícími energetických kapslí, které ukládají a uvolňují nekonečnou energii při každém kontaktu se zemí. Díky tomu budete mít při každém výběhu pocit neuvěřitelné lehkosti.

Sneakersky jsou navíc vybaveny bezešvým svrškem z pružného materiálu Primeknit a také technologií TORSION® SYSTEM pro zpevnění střední části boty.

  • Cena: 4 099 Kč

NEW BALANCE 991

A na závěr něco pro fanoušky slavného designéra Kayano!

Tyhle sneakersky vznikly poprvé v roce 1993, kdy plnily svou úlohu jako běžecké boty na dlouhé vzdálenosti. Za uplynulá desetiletí přibylo mnoho dceřiných modelů, vylepšila se tlumící technologie a celkový vzhled se upravil tak, aby nepřestával bavit ani ty nejnáročnější.

Výsledkem jsou tak sneakersky, které podpoří váš výkon i na opravdu náročných tratích!

  • Cena: 6 799 Kč

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ