Under Armour

Sdílejte článek:

Under Armour je značka zabývající se výrobou sportovního i funkčního oblečení, tenisek a doplňků, která vznikla v roce 1996 ve Spojených Státech. Zakladatelem značky je Kevin Plank, tehdy 23 letý hráč amerického fotbalu na univerzitě v Marylandu.

Důvodem, proč se rozhodl založit si vlastní sportovní značku bylo neustále propocené tričko při zápasech či trénincích. Všiml si totiž, že jeho kompresní trenýrky zůstali během sportovních utkání suché. Idea byla na světě. Vyrábět nekompromisní a špičková trika z kompresních materiálů, které se při sportovních výkonech nebudou na hráče lepit, ale pot budou perfektně odvádět.

V současné době značka Under Armour operuje ve více než 39 státech světa a dokonce roste rychleji než svého času Nike. Roku 2013 přišel první brand house Under Armour, který byl otevřen v Baltimoru. V roce 2017 očekává firma nárust tržeb na 5,4 miliardy dolarů a do 10 let chce být na 20 miliardách USD. Je vidět, že ambice a očekávání společnosti rozhodně nechybí.

Společnost podporuje řadu sportovních megahvězd jako jsou Michael Phelps (plavání), Jordan Spieth (golf), Andy Murray (tenis) či Lindsey Vonn (lyžování).

Slogan: „Protect this house“

Under Armour na Footshop.cz

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek: