Co je Palace Skateboards? (Profil značky)

Sdílejte článek:

Značka Palace Skateboards byla založena v roce 2001 chlápkem jménem Lev Tanju v Londýně, kde má své sídlo dodnes a jedná se tak o ryze britskou značku. Značka Palace Skateboards se zaměřuje na výrobu a prodej skatového vybavení, ale i oblečení a módních doplňků a v posledních letech se stala velmi populární globální fenomén. Hypem kolem sebe se může rovnat titánovi jako je Supreme.

Ve světě módy se značka stala populární díky tomu, že se s oděvy od Palace začali objevovat známé osobnosti jako A$AP Rocky, Jay-Z, Drake, Virgil Abloh, Rihanna i další velká jména světového šoubyznysu. Byznys model je opět postaven podobně jako u Supreme nebo BAPE, kdy se vydá kolekce, která má velmi omezený počet kusů a tak se zdaleka nedostane na všechny zájemce. Díky hypu kolem značky i záměrnému nedostatku se pak jednotlivé kousky kolekce na sekundárním trhu prodávají za násobky původních maloobchodních cen.

Obchody najdeme v následujích městech – Londýn, New York, Los Angeles a Tokio.

Profil značky Palace Skateboards

  • Založeno: 2010
  • Sídlo: Londýn, Velká Británie
  • Web: palaceskateboards.com

 

Nejoblíbenější značky

 

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less
Eobuv.cz (Aktuální)
Deal
dvažte se k něčemu novému! Nová kolekce dámských, pánských i dětských tenisek, bot a doplňků od světoznámých značek na Eobuv.cz
More Less
Sdílejte článek: