Značka Nike se rozhodla přivést k životu legendární The Kobe 6 Protro „Grinch“!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

S příchodem Nike Kobe 6 Protro se do konce roku dočkáme ještě jednoho velkého překvapení. Tím je vzrušující colorway „Ginch“, která se na pulty obchodů dostane rovnou na Štědrý den.

Zajímavostí je, že název colorway „Grinch“ nebyl na začátku vůbec v plánu. Tenisky se totiž chtěly inspirovat zeleným hadem mamba. Pro nápadnou podobnost s protivným skřetem Grinchem si však nakonec vysloužili i jeho označení.

Sneakersky jsou spojovány s Kobe Bryantem (Black Mamba) pravděpodobně kvůli Vánocům v roce 2010. Tehdy totiž Kobe sám darovat několik párů svých VIP tenisek! A nyní, téměř po deseti letech, budou stát fanoušci fronty kvůli The Kobe 6 Protro „Grinch“, které vzdávají poctu svému originálu.

Přes přední část chodidla se plazí jasně zelená barva, která na sobě nese nápadný potisk v podobě hadí kůže. Ta je dále doplněna neonově žlutou. Finální kontrast tvoří černá fajfka, která již na hony daleko odpovídá na otázku, kdo stojí za designem tohoto skvostného páru.

  • Datum releasu: 24. 12. 2020
  • Cena: Dospělí $180

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

ADIDAS YEEZY QUANTUM FROZEN BLUE

Milovníci Adidas Yeezy, zpozorněte! Ani v tomto týdnu nepřijdete o novinku, která se na vás chystá těsně před Štědrým dnem!

Tentokrát se jedná o Adidas Yeezy Quantum Frozen Blue, které přicházejí v zářivě modré barvě na svršku z Primeknitu. Těšit se můžete ale i na reflexní prvky, které najdete na vrcholu paty a speciální zavazovací systém pro rychlé nazouvání.

  • Datum releasu: 23. 12. 2020
  • Cena: $250

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

MATTHEW M WILLIAMS X NIKE ZOOM MMW 4 STONE

Konec roku přináší i nové spolupráce. Jednou z nich je i kolaborace mezi MMW (Matthew M. Williams) a značkou Nike, která byla představena během přehlídky Nike na New York Fashion Week.

Nové sneakersky mají botu vyrobenou ze síťoviny, díky čemuž jsou velmi prodyšné. Podešve je vyzbrojena tlumením Zoom Air a nechybí ani super rychlé lankové vázání.

Celkově působí Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4 Stone robustním dojmem s ultra futuristickou atmosférou.

  • Cena: $110

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

NIKE AIR FORCE 1 GTX BOOT

Hledáš pořádné tenisky, které nepřekvapí ani pořádná zima? Pak sáhni po Nike Air Force 1 GTX Boot!

Tyhle sneakersky získaly svůj název podle letadla prezidenta Spojených států a od svého vydání se jedná o jeden z nejzásadnějších kousků značky Nike. Kožený svršek je odolný a při správné úpravě odizoluje i vodu nebo sníh. Jeho výjimečnost se ale skrývá v mezipodešvi. Zde totiž značka Nike poprvé použila svou technologii Nike Air, které dělají z Nike Air Force opravdový unikát!

  • Cena: 4 599 Kč

ADIDAS ZX 10 000 C MEISSEN

A teď něco pro ty, co mají duši umělců! No, opravdu! Nové Adidas ZX 10 000 C MEISSEN jsou jedním slovem skvostné.

Jejich základ tvoří neutrální bílá barva, která dává vyniknout květinové grafice. Ta se nese přes celou přední část tenisek a najdeš ji i pod uvazovacím systémem. Adidas ZX 10 000 C Meissen viděly poprvé světlo světa v osmdesátých letech. Od té doby se však přizpůsobily trendům moderní doby a staly se z nich jednoduše tenisky do kategorie MUST HAVE.

Nevoní ti květinové téma? Tak hoď očkem po další colorway, kterých u této siluety najdeš opravdu požehnaně.

  • Cena: 4 699 Kč

ADIDAS X PHARRELL WILLIAMS X NIGO TOKIO SOLAR HU

Týdenní souhrn završíme po boku amerického hudebníka Pharrella Williamse. Ten stojí za novými teniskami Adidas x Pharrell Williams x Nigo Tokio.

Tyhle sneakersky jsou nabité svěžími barvami růžové, oranžové a peprmintově zelené. Už od prvního pohledu přinesou svému nositeli extra pohodlí, které se mu bude hodit při sportovních aktivitách i toulkách městem.

Adidas x Pharrell Williams x Nigo Tokio si sice do sněhu nevezmeš, ale při prvním záchvěvu jara ti ihned přinesou správný pocit zadostiučinění!

  • Cena: 4 739 Kč

Soutěž o iPhone 15, AirPods 3 a další ceny s HypoSpace.cz

Soutěž Časově omezeno
4,89 %
Vyhrajte iPhone 15 a další ceny
       
Sjednejte si online hypotéku od HypoSpace.cz s úrokem od 4,89 % a zařaďte se tak do soutěže o iPhone 15, Apple AirPods 3 a další ceny.
Chci soutěžit
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ