Yeezy Pods: první release Kanye Westa po rozchodu s Adidas

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Kanye West je známý svou nekonvenční módou a hudbou. Jeho značka Yeezy, která spolupracovala s Adidasem, se proslavila svými teniskami, které se staly ikonou streetwearu. Nyní se ale Kanye rozhodl jít svou vlastní cestou a představil svůj první produkt po rozchodu s Adidasem: Yeezy Pods.

Co jsou Yeezy Pods?

Yeezy Pods jsou obuv, která vypadá jako ponožky. Mají jednoduchý design, který sahá až k lýtku. První barevná varianta je celá černá a obuv je dostupná ve třech velikostech. Podle Kanye Westa jsou Yeezy Pods pohodlné, lehké a flexibilní. Jsou vyrobeny z pružného pleteného materiálu a mají tenkou gumovou podrážku, která chrání a tlumí chodidlo.

Kde a za kolik si můžete koupit Yeezy Pods?

Yeezy Pods jsou nyní k dispozici k předobjednání na oficiálním webu Yeezy. Cena je 200 dolarů, což je přibližně 4 500 korun. Zatím není známo, kdy budou Yeezy Pods doručeny zákazníkům. Kanye West uvedl, že Yeezy Pods jsou součástí propagačních materiálů k jeho novému albu Vultures, které má vyjít brzy.

Jak reaguje veřejnost na Yeezy Pods?

Yeezy Pods vyvolaly různé reakce na sociálních sítích. Někteří fanoušci Kanye Westa jsou nadšení z jeho nového vynálezu a chválí jeho kreativitu a originalitu. Jiní jsou skeptičtí nebo zmatení a srovnávají Yeezy Pods s obyčejnými ponožkami nebo s lékařskými bandážemi. Někteří také kritizují vysokou cenu a omezenou dostupnost Yeezy Pods.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ