Winnie Harlow a nové tenisky PUMA Mile Rider, to je letní láska na první pohled

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:
5/5 - (1 vote)

HERZOGENAURACH, Německo (13. července 2020) – Globální sportovní značka PUMA představuje zcela nové dámské sneakers PUMA Mile Rider. Letní sezónu ovládne právě tato odvážná a nepřehlédnutelná teniska stejně jako nejnovější ambasadorka značky PUMA modelka Winnie Harlow, která je i tváří boty.

Výrazné barevné kombinace, retro detaily a pohodlné odpružení dělají z nové boty Mile Rider perfektní tenisku pro všechna letní dobrodružství. Ať už míříte na písečné pláže jako Winnie Harlow, nebo plánujete strávit léto v Česku, je tato bota stvořena pro všechny chvíle strávené na slunci. Silueta Rider má v historii značky PUMA své nepostradatelné místo. Poprvé byla světu představená již v 80. letech jako běžecká bota a postupem času se stala jednou z neoblíbenějších tenisek street style módy. Nejnovější vzhled PUMA Mile Rider v sobě mísí klasický styl z 80. let a grafické prvky inspirované nespoutanými devadesátkami.  Jasné neonové barvy, metalický detail na straně boty, prvky ze syntetické kůže v kombinaci s klasickou černou barvou, to vše z boty PUMA Mile Rider dělá ten nejlepší doplněk všech vašich nejen letních outfitů.

Tenisky PUMA Mile Rider jsou k dispozici na puma.com již od 13.7. a u prodejců, jako jsou Footshop, SneakersMole, Puma Concept Store v Palladiu je můžete najít v průběhu září.

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-puma“ width=““ target=“_self“]Do obchodu[/inbound_button]

O značce PUMA

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 70 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport.

Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Dobotex. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 13 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu

Nejoblíbenější značky

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:
Tags:

Add Comment