Vans – letní inspirace

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Také milujete stylové a pohodlné boty, na které se zkrátka můžete 100 % spolehnout? Značka Vans je tu s námi již od roku 1966 a díky svým letitým zkušenostem nabízí jen ty nejlepší kousky. Značka skate obuvi letos slaví 50 let od svého založení a přináší celou řadu novinek. Společnost založil Paul Van Doren, který zpočátku vyráběl obuv ve své garáži.

Příběh kultovních „Vansek“

Boty s vulkanizovanou podrážkou nepředstavovaly již tehdy žádnou novinku. V Americe se vyráběla obdobná obuv od výrobců Keds a Converse. Pohodlné tenisky si však lidé doslova zamilovali, proto vznikl prostor i pro další nabídku. Paul Van Doren se tedy snažil navázat na popularitu této velice pohodlné sportovní obuvi. Chtěl se však zároveň odlišit a nabídnout zákazníkům něco navíc.

Společně s bratrem Jamesem začali vyrábět boty určené pro skateboarding. Naprostým hitem se však staly nazouvací boty Vans Slip-On. První modely s černo-bílým vzorem šachovnici se dokonce objevily ve filmovém trháku „Zlaté časy na Ridgemont High“. A jako první na světě začala značka nabízet takzvané customizované boty. Zákazníci si přinesli vzorek látky, ke které chtěli sladit obuv, která tak byla vyrobena na míru. Právě díky kinematografii se dostaly Vansky do povědomí zákazníků nejen v Americe, ale postupně po celém světě.

Novinka letošní sezóny

K létu patří prodyšné, lehké a především velice pohodlné boty, které můžeme nosit i naboso. Vans přináší novinku v podobě Classic Slip-On Cut out Geo. „Děrované boty“ krásně dýchají, jsou neuvěřitelně lehké a díky oblíbené měkké podrážce bude každý váš krok doslova jako v bavlnce. Vrchní část je vyrobena z kůže. Můžete si vybrat ze dvou barevných variací – bílé nebo černobílé.

Objevte s námi kouzlo „Vansek“. Nazouvací tenisky jsou doslova hitem letošní sezóny, a kdo je nemá, jako by nebyl. Nosí je ženy i muži bez rozdílu věku.

[inbound_button font_size=“30″ color=“#0ce916″ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/tenisky-vanss“ width=““ target=“_self“]Zjistit dostupnost na Footshop.cz[/inbound_button]

Vans

vans1

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ