Top 10 her pro Mac s M1 a M2 procesorem: 🎮 Nejlepší hry pro nejnovější Mac

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (3 votes)

Počítače Mac jsou známé svou vysokou kvalitou a výkonem, a nové modely s M1 a M2 procesorem jsou špičkou mezi počítači Apple. Tyto procesory jsou vybavené nejmodernějšími technologiemi, což z nich činí ideální volbu pro hraní her. Abyste si mohli užít hraní naplno, je ale důležité vybrat si správné hry, které jsou optimalizované pro váš Mac. Proto jsme pro vás připravili seznam top 10 nejlepších her pro Mac s M1 a M2 procesorem. Těšit se můžete na hry všech žánrů, od akčních po adventury, a všechny jsou zárukou nekonečné zábavy.

1. The Witcher 3: Wild Hunt

První hrou na našem seznamu je „The Witcher 3: Wild Hunt“. Tento akční RPG vás zavede do temného fantasy světa plného kouzel, monster a nebezpečí. Ve hře se ujmete role Geralta z Rivie, zkušeného loveckého upírů, který se vydává na počátek posledního přeživšího z jeho druhu. „The Witcher 3: Wild Hunt“ je proslulá svou rozsáhlou open world, komplexními postavami a poutavým příběhem, který vás pohltí na mnoho hodin. Navíc je optimalizovaná pro M1 a M2 procesor Macu, takže si můžete užít hraní s krásnou grafikou a plynulým chodem hry. Pokud máte rádi fantasy RPG s rozsáhlým světem a zajímavým příběhem, určitě byste si „The Witcher 3: Wild Hunt“ neměli nechat ujít.

Bohužel, „The Witcher 3: Wild Hunt“ není nativní hra pro Mac s M1 procesorem. Tato hra je k dispozici pouze pro Windows a konzole, a není možné ji hrát přímo na Macu. Je ale možné ji hrát na Macu pomocí aplikace Crossover, která umožňuje spouštět Windows aplikace a hry na Macu bez nutnosti instalace Windows operačního systému. Takže pokud máte Mac s M1 procesorem a chcete si zahrát „The Witcher 3: Wild Hunt“, můžete to udělat pomocí Crossover.

2. Overwatch

Další hrou je „Overwatch“. Tato akční hra vás zavede do futuristického světa plného superhrdinů a záchranných misí. Ve hře se můžete přidat k jedné ze čtyřech týmových rolí a spojit síly s ostatními hráči online. „Overwatch“ je proslulá svým rychlým tempem, zábavnými herními módy a poutavými postavami. Navíc je optimalizovaná pro M1 a M2 procesor Macu, takže si můžete užít hraní s plynulým chodem hry. Pokud máte rádi týmové akční hry s futuristickým prostředím a zábavnými herními módy, určitě byste si „Overwatch“ neměli nechat ujít.

„Overwatch“ je hra, která je k dispozici pro Mac pomocí aplikace Crossover. Crossover je software, který umožňuje spouštět Windows aplikace a hry na Macu bez nutnosti instalace Windows operačního systému. To znamená, že „Overwatch“ není nativní hra pro Mac, ale lze ji hrát na Macu pomocí Crossover.

3. Minecraft

Třetí hrou na našem seznamu top 10 her pro Mac s M1 a M2 procesorem je „Minecraft“. Tato stavební hra vás zavede do procedurálně generovaného světa plného kostek a umožní vám budovat vlastní města, hrady a stavby z kostek. Ve hře můžete hrát sami nebo s přáteli online a vytvořit cokoliv, co si vymyslíte. „Minecraft“ je proslulý svou nekonečnou kreativitou a možnostmi, které nabízí. Navíc je optimalizovaná pro M1 a M2 procesor Macu, takže si můžete užít hraní s plynulým chodem hry. „Minecraft“ je dostupná jako nativní hra pro Mac prostřednictvím Steamu. Pokud máte rádi stavební hry s nekonečnou kreativitou a možností hrát s přáteli online, určitě byste si „Minecraft“ neměli nechat ujít.

Ano, „Minecraft“ je nativní hra pro Mac s M1 procesorem. To znamená, že hru lze hrát přímo na Macu bez nutnosti instalace jakéhokoliv dalšího software. Můžete ji stáhnout ze Steamu nebo z oficiálních stránek společnosti Mojang a hrát ji přímo na svém Macu s M1 procesorem.

4. Total War: Three Kingdoms

Čtvrtou hrou na našem seznamu top 10 her pro Mac s M1 a M2 procesorem je „Total War: Three Kingdoms“. Tato strategická hra vás zavede do historického Číny a umožní vám zažít napínavé bitvy a vyjednávání o moc. Ve hře se budete starat o rozvoj své říše, vést vojenské kampaně a vyjednávat s ostatními králi. „Total War: Three Kingdoms“ je proslulá svou rozsáhlostí, realistickým prostředím a poutavými historickými postavami. Navíc je optimalizovaná pro M1 a M2 procesor Macu, takže si můžete užít hraní s plynulým chodem hry. „Total War: Three Kingdoms“ je dostupná jako nativní hra pro Mac prostřednictvím Steamu. Pokud máte rádi strategické hry s rozsáhlými možnostmi a historickým prostředím, určitě byste si „Total War: Three Kingdoms“ neměli nechat ujít.

5. Frostpunk

Osmou hrou na našem seznamu top 10 her pro Mac s M1 a M2 procesorem je „Frostpunk“. Tato strategická hra vás zavede do alternativního světa, kde je na Zemi tak velké množství sněhu, že se stala neobyvatelná. Ve hře se budete starat o záchranu posledních přeživších a budovat město, které by dokázalo přežít v těchto nehostinných podmínkách. „Frostpunk“ je proslulá svou realistickou grafikou, emocionálním příběhem a rozhodováním, které má na vaše rozhodnutí vliv. Navíc je optimalizovaná pro M1 a M2 procesor Macu, takže si můžete užít hraní s plynulým chodem hry. „Frostpunk“ je dostupná jako nativní hra pro Mac prostřednictvím Steamu.

6. XCOM 2

Šestou hrou na našem seznamu top 10 her pro Mac s M1 a M2 procesorem je „XCOM 2“. Tato strategická hra vás zavede do alternativní budoucnosti, kde je Země ovládána mimozemskou invazí. Ve hře se budete starat o skupinu odbojářů, kteří se snaží zničit mimozemské síly a zachránit Zemi. „XCOM 2“ je proslulá svou taktikou, poutavým příběhem a krásnou grafikou. Navíc je optimalizovaná pro M1 a M2 procesor Macu, takže si můžete užít hraní s plynulým chodem hry. „XCOM 2“ je dostupná jako nativní hra pro Mac prostřednictvím Steamu. Pokud máte rádi strategické hry s taktikou a poutavým příběhem, určitě byste si „XCOM 2“ neměli nechat ujít.

7. Civilization VI

Sedmou hrou na našem seznamu top 10 her pro Mac s M1 a M2 procesorem je „Civilization VI“. Tato strategická hra vás zavede do historie lidstva a umožní vám vést jednu ze světových velmocí k vítězství. Ve hře se budete starat o rozvoj své země, budovat města, vyjednávat s ostatními národy a získávat moc. „Civilization VI“ je proslulá svou rozsáhlostí a možnostmi, které nabízí. Navíc je optimalizovaná pro M1 a M2 procesor Macu, takže si můžete užít hraní s plynulým chodem hry. „Civilization VI“ je dostupná jako nativní hra pro Mac prostřednictvím Steamu. Pokud máte rádi strategické hry s rozsáhlými možnostmi a historickým prostředím, určitě byste si „Civilization VI“ neměli nechat ujít.

8. Bioshock 1 a 2 Remastered

Osmou hrou na našem seznamu top 10 her pro Mac s M1 a M2 procesorem je „Bioshock 1 a 2 Remastered“. Tyto dvě hry jsou remasterované verze původních „Bioshock“ a „Bioshock 2“, které vás zavedou do alternativních reality s futuristickými prvky a umožní vám zažít napínavé dobrodružství plné záhad a tajemství. Ve hře se budete proplétat krajinou, bojovat s nepřáteli a odhalovat tajemství zapomenutého města Rapture. „Bioshock 1 a 2 Remastered“ jsou proslulé svým poutavým příběhem, napínavými boji a krásnou grafikou. Navíc jsou optimalizované pro M1 a M2 procesor Macu, takže si můžete užít hraní s plynulým chodem hry. „Bioshock 1 a 2 Remastered“ jsou dostupné jako nativní hry pro Mac prostřednictvím Steamu.

9. Grand Theft Auto V

Devátou hrou na našem seznamu top 10 her pro Mac s M1 a M2 procesorem je „Grand Theft Auto V“. Tato akční hra vás zavede do města Los Santos a umožní vám zažít napínavé dobrodružství plné zločinů a nečekaných zvratů. Ve hře se budete proplétat krajinou, bojovat s nepřáteli a plnit úkoly, které vám pomohou získat moc a bohatství. „Grand Theft Auto V“ je proslulé svým realistickým prostředím, poutavým příběhem a nekonečnými možnostmi. Navíc je hra dostupná přes CrossOver nebo Parallels, takže si ji můžete zahrát i na vašem Macu s M1 a M2 procesorem. Pokud máte rádi akční hry s realistickým prostředím a poutavým příběhem, určitě byste si „Grand Theft Auto V“ neměli nechat ujít.

10. Resident Evil Village

Poslední hrou na našem seznamu top 10 her pro Mac s M1 a M2 procesorem je „Resident Evil Village“. Tato hororová akční hra vás zavede do tajuplné vesnice plné nebezpečí a umožní vám zažít napínavé dobrodružství plné krvežíznivých monstrózních postav. Ve hře se budete proplétat krajinou, bojovat s nepřáteli a snažit se přežít v této nebezpečné vesnici. „Resident Evil Village“ je proslulé svým napínavým příběhem, realistickou grafikou a hororovými prvky. Navíc je hra optimalizovaná pro M1 a M2 procesor Macu, takže si můžete užít hraní s plynulým chodem hry. „Resident Evil Village“ je dostupná jako nativní hra pro Mac prostřednictvím Steamu. Pokud máte rádi hororové hry s napínavým příběhem a realistickou grafikou, určitě byste si „Resident Evil Village“ neměli nechat ujít.

11. Bulders Gate 3

Baldur’s Gate 3 je RPG hra zasazená do světa Dungeons & Dragons, kde vaše volby ovlivňují příběh plný přátelství a zrady, přežití a obětí a lákavé moci absolutního zla. Hra je vytvořena tvůrci Divinity: Original Sin 2 a nabízí vám nevídanou svobodu prozkoumávat, experimentovat a interagovat s živým světem plným postav, nebezpečí a intrik.

Hra je dostupná na Steam a GOG a obsahuje také digitální deluxe edici s bonusovým obsahem. Hra podporuje multiplayer pro až čtyři hráče, kteří mohou společně rozhodovat o osudu Zapomenutých říší. Můžete si vybrat z 12 tříd a 11 ras z D&D Player’s Handbook a vytvořit si vlastní identitu, nebo hrát jako originální hrdina s předem vytvořeným pozadím. Nebo se můžete potýkat se svou vnitřní zkázou jako Temná touha, plně přizpůsobitelný originální hrdina s vlastními mechanikami a příběhem. Kdo budete, záleží jen na vás, ale vaše činy definují dobrodružství, ale vaše volby definují vaše dědictví.

Pokud potřebujete pomoc s průchodem hry, můžete se podívat na návod na IGN, kde najdete podrobné informace o řešení všech hádanek, strategiích pro poražení všech bossů a seznamu všech alternativních cest a hlavních důsledků podle vašich rozhodnutí a akcí ve hře.

Jak hrát?

Na Macu s M1 a M2 procesorem máte několik možností, jak hrát hry. První možností je hraní nativně, což znamená, že hru můžete spustit přímo z Macu bez nutnosti použít dalšího software. K těmto hrám patří například „XCOM 2“ nebo „Resident Evil Village“. Druhou možností je hraní přes CrossOver, což je software, který umožňuje spouštět hry určené pro Windows na Macu. K těmto hrám patří například „Grand Theft Auto V“ nebo „Bioshock 1 a 2 Remastered“. Třetí možností je hraní přes Parallels, což je software, který umožňuje spouštět hry určené pro Windows nebo Linux na Macu vedle MacOS. K těmto hrám patří například „The Witcher 3“ nebo „Overwatch“. Vždy je důležité zkontrolovat, zda hra je kompatibilní s M1 a M2 procesorem a způsobem, jakým ji můžete hrát, abyste se vyhnuli problémům při hraní.

V tomto článku jsme vám představili naše top 10 nejlepších her pro Mac s M1 a M2 procesorem. Tyto hry jsou vybrány tak, aby zaujaly hráče různých úrovní a zájmů a zároveň byly optimalizované pro nejnovější Mac. Ať už máte rádi strategické hry, simulace farmy, akční hry nebo hororové hry, na našem seznamu najdete něco pro vás. Navíc si můžete vybrat, zda chcete hrát nativně, přes CrossOver nebo přes Parallels, podle toho, co vám vyhovuje nejvíce. Doufáme, že vám tento seznam pomůže najít nové hry, které si budete moci užít na vašem Macu s M1 a M2 procesorem.

Slevové kupóny

Níže najdete TOP slevové kupóny, které můžete využít pro nákup vánočních dárků. Pokud chcete vidět další, klikněte na Zobrazit více slevových kupónů.

NOTINO.CZ

Časově omezeno Slevový kupón
-11%
Slevový kód - 11% SLEVA NA NOTINO.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 11% na VŠE! Oslavte SINGLES DAY!
Zobrazit kód
Sleva Výprodej
-75%
Týdenní akce na dekorativní kosmetiku na NOTINO.cz
Každý týden pro vás vybírají zajímavé dekorativní kosmetické produkty za velmi atraktivní ceny se slevou až 75 %.
Zobrazit slevu

FOOTSHOP.CZ

Pouze u nás Slevový kupón
-7%
Slevový kód - 7% SLEVA NA FOOTSHOP.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 7% slevu na všechny nezlevněné produkty na Footshop.cz. Nejvýhodněji ve Footshop aplikaci.
Zobrazit kód

QUEENS.CZ

Exluzivně Slevový kupón
-10%
Slevový kód - 10% SLEVA NA QUEENS.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 10% slevu na všechny nezlevněné produkty na Queens.cz.
Zobrazit kód

TOP ♡ BRANDS

TOP ♡ SNEAKERS

TOP ♡ SHOPS

Koukněte na naše recenze e-shopů a vyberte si ten nejlepší.

TOP ♡ KATEGORIE

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ