Tinker Hatfield překvapil novou colorway pro legendární model NIKE AIR MAX 1!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Tinker Hatfield patří mezi legendární designéry značky Nike, který byl schopen již mnohokrát za svou kariéru vyvolat v lidech davové šílenství. Tentokrát se Tinker překonal a v modelu NIKE AIR MAX 1 navázal na nový colorway SKETCH TO SHELF BLACK. Všímaví fanoušci zaznamenají kromě propracovaného návrhu i sérii mini poznámek, které vycházejí přímo z rukou samotného mistra Hatfielda.

Termín: 9. 8. 2019
Cena: $320

CO NÁM PŘINESE NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN?

ADIDAS OZWEEGO CORE BLACK GREEN

Retro tenisky ADIDAS OZWEEGO CORE BLACK GREEN přinášejí nádech 90. let v nové colorway, která od prvního pohledu upoutá svými neonovými detaily. Stylová mezipodešev nabízí nekonečný komfort a spolu s neonovým lemováním kolem paty zdůrazňuje nadčasový look celého modelu.

Termín: 8. 8. 2019
Cena: $120

NIKE SHOX BB4 METALLIC SILVER

Model NIKE SHOX BB4 vzdává hold legendárnímu hráči Vinci Carterovi, který se zapsal do srdcí mnoha basketbalových fanoušků. Pro Vince je sezóna 2018-19 poslední a tak se Nike rozhodl oživit z popele minulosti jeden z nejslavnějších modelů NIKE SHOX BB4, který si na sebe Vince vzal poprvé v roce 2000!

Termín: 9. 8. 2019
Cena: $160

KTERÉ MODELY VÁM BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLY?

NIKE AIR BARRAGE MID CABANA

Nový colorway CABANA pro tenisky NIKE AIR BARRAGE přináší k tradičním „devadesátkovým“ teniskám šmrnc moderní doby.

Cena: $199

ADIDAS ZX 4000 DISCOVERY PACK

ADIDAS ZX 4000 jsou navržené tak, aby nadchly každého rozvášněného průzkumníka. Původní model z roku 1989 dostal nový colorway DISCOVERY PACK, který čeká na chvíli, kdy jej vezmete na nohy a půjdete vstříc vlastnímu dobrodružství.

Cena: $130

CO SI MŮŽETE KOUPIT HNED?

AIR JORDAN WMNS 1 RETRO LOW SLIP WHITE/BLACK

Legendární tenisky AIR JORDAN 1 RETRO LOW SLIP v neutrální bílé barvě s černými detaily jsou skvělou volbou pro všechny nadšence aktivního života. Šikovný design bez zbytečného zavazování se jednoduše utáhne a pěnová mezipodešve zaručí pohodlí i během celodenní bláznění po městě.

Cena: 2 290 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/air-jordan-retro-release-dates“ width=““ target=“_self“]Air Jordan 1 na Footshop.cz[/inbound_button]

ADIDAS UPATH X W

Tenisky ADIDAS UPATH X W v sobě snoubí bezstarostný život plný bláznivého dovádění. Lehká bota a moderní lososové odstíny jsou tím pravým pro každou holku, která se nebojí odvázat a miluje dobrodružství. Ať už se rozhodnete jít na rande nebo podstoupit bláznivý seskok padákem, ADIDAS UPATH X W budou vždy s vámi!

Cena: 2 340 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/adidas-upath-run“ width=““ target=“_self“]Adidas UPATH na Footshop.cz[/inbound_button]

NIKE W M2K TEKNO 

Pamatujete si na šílenství, které vyvolaly tenisky NIKE M2K TEKNO v roce 2017 na Fashion Weeku? My rozhodně ano, a tak jsme rádi, že se tento vele úspěšný model opět vrací! Čekat můžete jedinečnou colorway, kvalitní kůži a inspiraci neméně úspěšným modelem Air Monarch!

Cena: 2 590 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/nike-m2k-tekno“ width=““ target=“_self“]Nike M2K Tekno na Footshop.cz[/inbound_button]

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ