Tesla šokovala uživatele tím, že jim vzala Disney+: Jaké jsou důvody a důsledky?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Tesla $TSLA je známá tím, že nabízí svým zákazníkům širokou škálu zábavných aplikací, které mohou používat v jejich elektrických vozech.

Mezi ně patří například Netflix, YouTube, Hulu, Spotify a další. V loňském roce Tesla přidala do své nabídky také Disney+ ($DIS), populární streamovací službu, která nabízí obsah z Disney, Marvel, Star Wars, Pixar a National Geographic.

Proč Tesla odstranila Disney+?

Podle zprávy z webu Electrek, který se specializuje na zpravodajství o Tesle a dalších elektromobilech, Tesla odstranila Disney+ z aut pro uživatele, kteří aplikaci nikdy nepoužili. Toto opatření bylo učiněno z důvodu omezení licence, která umožňuje Tesla používat Disney+ pouze v určitých regionech. Pokud uživatel neaktivuje Disney+ ve svém autě do konce roku 2023, aplikace bude z jeho vozu odstraněna.

Toto opatření se netýká uživatelů, kteří již Disney+ používali nebo aktivně používají. Ti si mohou nadále užívat streamování svých oblíbených filmů a seriálů z Disney+ ve svých autech. Tesla také uvedla, že pokud se licence změní v budoucnu, aplikace bude znovu dostupná pro všechny uživatele.

Jaké jsou reakce uživatelů?

Reakce uživatelů na toto opatření jsou různé. Někteří uživatelé jsou zklamaní, že přicházejí o možnost využít Disney+ ve svých autech, zvláště pokud mají děti, které rády sledují obsah z Disney.

Někteří uživatelé jsou naopak lhostejní, protože Disney+ nepoužívali nebo nepreferují. Někteří uživatelé jsou dokonce rádi, že se zbavují aplikace, kterou považují za zbytečnou nebo nevhodnou pro jejich vkus.

Jaké jsou dopady tohoto opatření?

Dopady tohoto opatření na trh a konkurenci jsou zatím nejasné. Je možné, že někteří zákazníci Tesly budou hledat alternativní způsoby, jak streamovat Disney+ ve svých autech, například pomocí mobilních zařízení nebo jiných aplikací.

Je také možné, že někteří zákazníci Tesly budou zvažovat přechod na jinou značku elektromobilů, která nabízí Disney+ nebo jiné streamovací služby. Na druhou stranu, je také možné, že většina zákazníků Tesly nebude tento krok považovat za podstatný a bude si nadále užívat jiné aplikace, které Tesla nabízí.

Závěr

Tesla odstranila Disney+ z aut pro uživatele, kteří aplikaci nikdy nepoužili, z důvodu omezení licence. Toto opatření se netýká uživatelů, kteří již Disney+ používali nebo aktivně používají. Reakce uživatelů na toto opatření jsou různé, stejně jako dopady na trh a konkurenci.

Tesla je známá tím, že neustále inovuje a přidává nové funkce do svých aut, takže je možné, že v budoucnu bude nabízet Disney+ znovu nebo jiné streamovací služby, které uspokojí potřeby a preference svých zákazníků.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ