Primark Praha

Sdílejte článek:

Primark je oblíbený módní řetězec založen v Irsku. V nabídce najdete dámské, pánské i dětské oblečení, boty či módní doplňky nebo také kosmetiku a zboží do domácnosti. Specialitou tohoto řetezce je opravdu velmi nízká cena zboží v bezproblémové kvalitě, které díky své rychloobrátkovosti drží aktuální módní trendy.

Primark je také znám tím, že neprovozuje e-shop a zboží tak lze koupit pouze v kamenných prodejnách. V květnu 2020 svoji prodejnu konečně otevře také v České republice a to na Václavském náměsti v Praze v nové budově Květinového domu.

Kdy bude Primark otevřen?

  • termín otevření byl potvrzen na květen 2020
  • Aktualizace 12.06.2020: díky koronavirové krizi se otevření Primarku posunulo. Dle informací, které získal Forbes, se otevření nového obchodu pouze zpomalilo a Primark v současné době hledá přes agenturu přes 200 zaměstnanců, kteří budou v obchodu na Václavském náměstí v Praze pracovat. Takže pozdě, ale přece. Stay Tuned!

Otevírací doba:

  • bude doplněno

Kde Primark najdete?

Adresa:

  • Květinový dům,
  • Václavské náměstí,
  • 110 00, Praha 1

Nejoblíbenější značky

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less
Eobuv.cz (Aktuální)
Deal
dvažte se k něčemu novému! Nová kolekce dámských, pánských i dětských tenisek, bot a doplňků od světových značek na Eobuv.cz
More Less
Sdílejte článek:

Okomentovat článek