Primark Praha

Sdílejte článek:

Primark je oblíbený módní řetězec založen v Irsku. V nabídce najdete dámské, pánské i dětské oblečení, boty či módní doplňky nebo také kosmetiku a zboží do domácnosti. Specialitou tohoto řetezce je opravdu velmi nízká cena zboží v bezproblémové kvalitě, které díky své rychloobrátkovosti drží aktuální módní trendy.

Primark je také znám tím, že neprovozuje e-shop a zboží tak lze koupit pouze v kamenných prodejnách. V květnu 2020 svoji prodejnu konečně otevře také v České republice a to na Václavském náměsti v Praze v nové budově Květinového domu.

Kdy bude Primark otevřen?

  • termín otevření byl potvrzen na květen 2020
  • Aktualizace 12.06.2020: díky koronavirové krizi se otevření Primarku posunulo. Dle informací, které získal Forbes, se otevření nového obchodu pouze zpomalilo a Primark v současné době hledá přes agenturu přes 200 zaměstnanců, kteří budou v obchodu na Václavském náměstí v Praze pracovat. Takže pozdě, ale přece. Stay Tuned!

Otevírací doba:

  • bude doplněno

Kde Primark najdete?

Adresa:

  • Květinový dům,
  • Václavské náměstí,
  • 110 00, Praha 1

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Platí i na zlevněné zboží
Kupón

Akce (ČASOVĚ OMEZENO) - promo kód s 20% slevou na značku Converse. Platí i na zlevněné produkty této značky. Platí: od 05.05. 00:00 hod. do 06.05. do 23:59 hod.

More Less
- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:

Okomentovat článek