Ultimátní recenze tenisek Adidas Deerupt – zkušenosti, diskuze

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

Strávil jsem 11 hodin procházením recenzí, zkušeností a názorů odborníků, natěšených sneakerheadů, prostých fanoušků i laiků na model Adidas Deerupt a vykrystalizovalo mi následující hodnocení:

Tenisky Adidas Deerupt jsou žhavou novinkou letošního roku. Designéři se nechali inspirovat modelem Adidas Marathon, což je poslední bota, kterou navrhl zakladatel značky, legendární Adolf Dassler.

Adidas Deerupt nabídne nejen lehkost, ale také klasickou streetovou módu, takže se s nimi nikde neztratíte. V kufrech zaberou jen málo místa, skvěle přilne ke každému chodidlu a systém odpružení je zde navolen s německou precizností – takže stabilita a odraz od každého povrchu nebude představovat problém. A dobře budou vypadat nejen na noze, ale i na fotkách. Jen pohleďte, čistý mnimalismus! Na trhu jsou od 22. března 2018, takže skutečná novinka letošní sezony…

 

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/adidas-deerupt-vyber“ width=““ target=“_self“]Koupit Adidas Deerupt[/inbound_button]

Lehká mezipodešev znamená maximální pohodlí kdykoliv a kdekoliv

Tenisky pro každý den, i tak by se dal označit nejnovější model značky Adidas. OrtoLite stélka, lehoučká mezipodešev z EVA a strečová síťovina na svrchní straně. Adidas Deerupt jsou klasické nízké tenisky, které nabídnou syntetickou podešev vhodnou do každého počasí. Projdete se v nich, ať už zrovna sprchlo nebo bylo týden sucho – vždy budou pohodlné skutečně na jedničku. Jaké výhody Deerupt bychom měli určitě zmínit?

  • Většina recenzentů hovoří jasnou řečí – Adidas Deerupt je velice pohodlná obuv vhodná klidně i pro každodenní nošení.
  • Atraktivní na pohled, estetice je zde učiněno zadost. A opět si to myslí drtivá většina lidí, kteří si model Deerupt pořídili a osobně vyzkoušeli.
  • Velmi lehká a prodyšná. Snad ji ani nebudete cítit na noze, když se zaměříte na věci kolem.
  • Lidem se zkrátka líbí. A i to je důvod, proč si je tolik zájemců pořídilo, dostávají totiž komplimenty ze všech stran…
  • Rozumná cena s dobrým poměrem vzhledem ke kvalitě. I to je důležité, i to zmiňuje řada uživatelů.
  • Chybí klasický jazyk. Noha do nich potom může vklouznout mnohem jednodušeji, což ušetří čas při obouvání (je ale pravda, že zrovna na tohle si pár uživatelů stěžuje, obouvá se jim totiž trochu hůře než předtím).

Negativa? Ale jistě, i nejnovější model z dílny Adidas nemůže být tisíciprocentní. Takže o čem je řeč tentokrát?

  • V oblasti špičky jsou moc úzké, nedá se nic dělat, pro každý typ chodidla prostě nejsou.
  • Zadní část některým uživatelům v určitých chvílích doslova brousila o patu, což znamenalo značné nepohodlí při chůzi.
  • Jsou i uživatelé, co si stěžovali na potrhání síťoviny. Ta očividně nevydrží celé věky, což je nutné zohlednit už při samotném výběru.
  • Pro pár recenzentů bylo obouvání složité. Ale to i proto, že jsou zvyklí spíš na klasický jazyk.

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less

Fakta o Adidas Deerupt

Brand: Adidas
Modelová řada: Deerupt

Svršek: Textilie – je lehkým materiálem, jenž je nabízen ve velmi široké barevné škále a je využíván především pro výrobu letní obuvi.
Mezipodešev: Pěna – je jedním z nejlepších tepelných izolantů, je lehká, pevná v tahu a dokonale odolná vůči větru.
Podešev: Guma – materiál, který se velmi lehce udržuje a který oceníte zejména v deštivém počasí.

Jak je na tom cena?

Tenisky Adidas Deerupt jsou letošní žhavá novinka, jejich novota a nádech futurismu se ovšem neprojevuje na ceně. Koupě těchto sneakers Vás vyjde na částku kolem 2 000, maximálně 3 000 Kč, dle zvolené varianty či colorway.

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/adidas-deerupt-vyber“ width=““ target=“_self“]Objednat na Footshop.cz[/inbound_button]

Video recenze a zajímavosti z Youtube

Shrnutí a závěrečný verdikt

Obuv, která chce být revoluční a v mnohém se jí to daří. Navazuje na úspěch dřívějších modelů (EQT, Ultra Boost), ale stále jí něco schází. Pohodlí při běžném nošení i dalších aktivitách zaručuje vnitřní výstelka, kopírující věrně tvar chodidla. Dalším velkým kladem je určitě nízká váha boty. Ne každému však sedne futuristický a hodně minimalistický design.

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/adidas-deerupt-vyber“ width=““ target=“_self“]Zjistit dostupnost na Footshop.cz[/inbound_button]

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ