Nike Kyrie 6 vzdávají hold všem ženám, speciálně Irvingové starší sestře!

Sdílejte článek:
5/5 - (1 vote)

Vzhledem k aktuální koronavirové situaci se slavný basketbalista Kyrie Irving nedostane na basketbalové hřiště ještě dlouho. Irving ale rozhodně nezahálí – výsledkem je i nová colorway tenisek z kolekce „Strength In Numbers“.

Nová colorway je inspirovaná Irvingovou sestrou a nese její celé jméno „Asia Irving“. To najdeme vyšité ve střední části tenisek i jazyku. Zadní partie je navíc doplněna o ikonickou frázi „Year of Woman“ (rok ženy), která odráží Irvingův respekt k ženám a zároveň reaguje na aktuální dění v Americe.

Obecně můžeme o nových teniskách Nike Kyrie 6 „Asia Irving“ říci, že jsou laděny do tmavých odstínů, které rozbíjí pastelové barvy na přední straně jazyku a tkaničkách. Zajímavý detail přináší i přední část sneakersek, kde se jinak tlumené barvy proměňují v atraktivní zvířecí vzor.

  • Cena: $130
  • Datum releasu: neuvedeno

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

DISNEY X ADIDAS NIZZA LOW GOOFY BLACK

Patříte-li mezi generaci lidí, kteří se každý víkend natěšeně mačkali v sedm hodin ráno před televizí, aby jim neutekl jediný díl ze světa Disney seriálů, máme pro vás skvělou zprávu! Unikátní spolupráce mezi Adidas a Disney totiž vytvořila nádhernou colorway s ikonickým psem Goofym! Vybírat můžete nejen z této decentní černobílé variance, ale i z celé řady pestrobarevných modelů!

Veselý motiv na teniskách navíc rozhodně neznamená sníženou kvalitu! S novou colorway totiž dostanete i prémiovou kvalitu kůže a příjemnou podrážku, která snese menší i větší dobrodružství!

  • Datum releasu: 1.7.2020
  • Cena: $65

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

NIKE LEBRON 7 MVP 2020

Po deseti letech se LeBron James vrací ke svým sneakerskám Nike LeBron 7 a přináší jim novou colorway „MVP 2020“. Nová barevná variace má své náležité opodstatnění a stejně jako její první verze, je i tato určená na udílení ceny MVP (most valuable player), kterou LeBron sám několikrát získal!

Tentokrát je silueta laděna do slavnostních barev šedé a zlaté. Její kouzlo tkví ale převážně v detailech, v kterých nechybí ani „Witness History“, která je vyšitá na zadní straně bot!

Patříte-li mezi fanoušky tohoto legendárního hráče NBA, pak byste si rozhodně neměli tyhle sneakersky nechat uniknout!

  • Cena: $200

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

ADIDAS DEERUPT

O teniskách Adidas Deerupt jsme poprvé slyšeli v břenu roku 2018. Tehdy se zrodili se záměrem přinést sportovcům a lidem, kteří milují aktivní život, tenisky, které budou extrémně lehké a nebudou jim bránit v maximálním výkonu. Jejich úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a tak se o dva roky později vrací ve zbrusu nové colorway!

Kromě skvělé prodyšnosti a váze jsou specifické svými špičkami, které směřují dolů. Tento návrh nemá s technickým zpracováním nic společného, za to reaguje na trend fotit si boty se špičkami směřujícími dolů, a proto se tento „toe-down“ efekt objevil i na siluetě.

  • Cena: 2 890 Kč

Do obchodu

ADIDAS ZX 8 000

Za historií Adidas ZX 8000 se musíme vydat mnohem dál, než pouhé dva roky dozadu. Tyto sneakersky byly totiž ikonou osmdesátých let a dnes zažívají svůj velký návrat! Nové Adidas ZX 8000 vypadají sice na první pohled stejně jako jejich předchůdce, po technologické stránce prošly ale celou sérií úprav, aby se staly aktuální a mohly konkurovat okolním značkám.

Každého sportovce také potěší, že nové Adidas ZX 8000 dostane v široké paletě barev, takže si svůj sportovní outfit bude moci vyladit do posledního detailu.

  • Cena: 2 990 Kč

Do obchodu

ADIDAS SC PREMIERE

O tom, že Adidas své tenisky miluje není jednoznačně pochyb. Důkazem toho jsou i Adidas SC Premiere, které svůj comeback zažily v nostalgické kolekci Adidas Home of Classic. Tyhle sneakersky jsou to pravé do města. Pohodlná kůže, svěží barevná variace a pocit jako byste na sobě měli papuče jsou jednoznačně kvality, pro které tyhle úžasné tenisky prostě musíte mít!

  • Cena: 2 990 Kč

Do obchodu

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:

Okomentovat článek