Česká recenze tenisek Adidas Ultra Boost Parley – zkušenosti, diskuze

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (6 votes)

Strávil jsem 6 hodin procházením recenzí, zkušeností a názorů odborníků, natěšených sneakerheadů, prostých fanoušků i laiků na model Adidas Ultra Boost Parley a vykrystalizovalo mi následující hodnocení:

Recyklace je bohulibá činnost, do které se zapojil i výrobce obuvi Adidas. Oblečení a obuv s logem Parley se snaží znovu využívat plasty tak, aby nezatěžovaly dna oceánů a životní prostředí vůbec. Parley jsou nejen plavky, ale i kvalitní boty – právě Adidas Ultra Boost Parley nabízí kvalitní oporu všem rekreačním běžcům, kteří si chtějí proběhnout park i během podzimních plískanic.

 

Obuv, která je lehká a pohodlná, nabídne i spoustu dalších výhod, včetně velice měkkého odpružení. Ideální do posilovny nebo pro běh na delší tratě, flexibilní boty pro každodenní využití. Fanouškem sneakers Adidas Ultra Boost je třeba slavný zpěvák Kanye West, vybrané modely ale nosí třeba i Justin Bieber. Je na trhu už přes tři roky, pojďme si nyní představit trochu blíže všechny její výhody…

 • Přiléhavý vršek, který je vyroben z recyklovaného plastu. Takže vlastně dva v jednom, nejen pro aktivní ochránce přírody, ale vůbec všechny, kterým na ni alespoň trochu záleží.
 • Pestrý výběr barevných schémat. Nejen, že si vyberete odstín přesně podle svého gusta, ale najdete i stylové provedení, se kterým určitě budete ve společnosti za skutečnou hvězdu.
 • Kvalitní materiály, a to už na první dotek. Poznala to většina recenzentů a nebála se o tom dlouze referovat.
 • Systém odpružení je měkký a nanejvýš pohodlný. Zpětná vazba od uživatelů se nezapře.
 • Široký profil obuvi je příjemný pro většinu běžců, už jen proto, že ne každý z nás má automaticky stejné chodidlo.
 • Tenisky jsou odolné a trvanlivé. Tato obuv vydrží opravdu hodně dlouho.
 • Efektivně zpevněná střední část, díky čemuž je noha pevně ukotvena v botě – ale nikde vás nebude nic tlačit.
 • Vypadají lépe než na obrázku. Alespoň podle řady recenzentů, kteří to nezapomněli na internetu hned zmínit. Nakonec, proč se přímo nepřesvědčit?

Každá obuv, dokonce i tahle, však nebude zcela stoprocentní pro všechny. Co jsou její negativa, na co bychom měli brát trochu větší ohled při výběru?

 • Několik uživatelů si stěžovalo, že látka na horní straně je jejich noze trochu těsná. I proto bylo třeba obout je několikrát, než se odpovídajícím způsobem natáhla. No, chvíli to přeci jen potrvá…
 • Cena Ultra Boost Parley je obecně hodně vysoko, i když tomu odpovídá poměrně i kvalita, ne každý uživatel si samozřejmě může dovolit vydat takovou částku z peněženky.
 • Chybí klasický jazyk. Jde sice o moderní trend, ten ale nemusí sedět každému.

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less

Fakta o Adidas Ultra Boost Parley

Brand: Adidas
Modelová řada: Parley
Rok uvedení na trh: 2015
Svršek: Textilie – je lehkým materiálem, jenž je nabízen ve velmi široké barevné škále a je využíván především pro výrobu letní obuvi.
Mezipodešev: Boost
Podešev: Continental

Jak je na tom cena?

Investovat do kvalitní běžecké obuvi se bezpochyby vyplatí. Při koupi Adidas Ultra Boost Parley dostanete velmi kvalitní sportovní obutí, vybavené technologií Boost, která zaručí maximální pohodlí při došlapu. Tenisky jsou navíc velmi lehounké a vyrobené z recyklovatelných materiálů. Cena začíná na 3 500 Kč. Není to málo, ale musíte brát na zřetel, že Ultra Boosty se nepořizují na jednu sezónu.

Video recenze a zajímavosti z Youtube

Závěrečné hodnocení?

Tenisky Adidas Ultra Boost Parley vynikají nízkou vahou, kvalitními materiály i špičkovými technologiemi. Za 3 500 Kč dostanete odolnou a líbivou běžečkou obuv, která se zdaleka nezalekne ani dalších sportovních aktivit. Navíc je díky výrobě z recyklovatelných materiálů přívětivá k přírodě.

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ