Prodej Adidas Yeezy v minulém roce intenzivně rostl: Kanye West a Adidas mohou slavit.

Sdílejte článek:

Značka Yeezy debutovala v roce 2015 a i když na ní pracovali špičky oboru v čele s Kanye Westem a Adidasem, asi ani oni neočekávali tak velký úspěch. West se nechal na začátku tohoto podniku slyšet, že primárně nechce tvořit jen sběratelské, super drahé a limitované kousky sneakers, leč chce navrhovat tenisky pro všechny lidi na světě.

Tato bohulibá myšlenka se na začátku příliš nedařila a ceny prvních Yeezy nebyly z nejnižších. Minulý rok se však jasně ukázalo, že Yeezy jsou klasické spotřební zboží, které si může dovolit takřka každý. Množství modelů a releasů uvolněných na trh byl masivní. To zapříčinilo, že ve 4. kvartálu roku 2018 rostl prodej o vskutku impozantních 600 %. Nejedná se však o obecný trend trhu, například značkám Converse či Air Jordan prodeje klesly o 10 %.

Jestliže se kouknete na náš článek: Jaké Adidas Yeezy vyjdou v roce 2019? dáte si rychle dohromady, že růst není konečný a i v roce 2019 se dolary jen posypou. Jaký je Váš názor na demokratizaci značky Yeezy?

Mrknout na nové modely Adidas Yeezy

 

Nejoblíbenější značky

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less
Eobuv.cz (Aktuální)
Deal
dvažte se k něčemu novému! Nová kolekce dámských, pánských i dětských tenisek, bot a doplňků od světových značek na Eobuv.cz
More Less
Sdílejte článek:

Okomentovat článek