Novinky na Freshlabels

Český e-shop Queens.cz masivně roste a plánuje další expanzi do zahraničí

Sdílej článek:

Český e-shop s teniskami a streetwearem Queens.cz asi není třeba představovat. Jedná se o jednu ze stálic na českém online poli, která v nedávné době oslavila svoje 15. narozeniny. Při této příležitosti byl zahájen provoz globální mutace webu na adrese Queens.global, která je v angličtině. V současné době tedy běží čtyři jazykové varianty e-shopu a to ve češtině, slovenštině, němčině a angličtině.

Novou ambicí Queensu je více proniknout na zahraniční trhy a získat silnější postavení zejména v západní Evropě. “Naší ambicí pro nadcházející měsíce je dostat se na větší evropské trhy jako je Velká Británie, Francie nebo Itálie, ale také do Polska nebo Maďarska.”

Rozdělení tržeb za minulý rok je následující: 70 % obratu bylo získáno v ČR, 25 % na Slovenku a 5 % je z dalších zahraničních trhů. To by se se spuštěním nové anglické mutace webu mělo změnit. Celkové zahraniční tržby Queensu meziročně rostou o stovky procent, na rok 2019 zde plánuje obrat v řádech vyšších desítek milionů korun.

Dále by Vás mohlo zajímat:

Nejpopulárnější značky

Slevové kupóny na Footshop.cz (aktualizováno dnes)

SLEVA 5% (Aktuální)
Kupón

Aktuální slevový kód se slevou 5% na Footshop.cz. Kód stačí zadat během procesu objednávky. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less
Doprava ZDARMA
Kupón

Dopravu ZDARMA získáte při každé objednávce v hodnotě přesahující 2 500 Kč. K dopravě lze využít přepravce GLS či Českou poštu.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Adidas.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Nike.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Converse.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Air Jordan.

More Less
Sdílej článek:

Okomentovat článek