Pánské pulovry jsou klasikou

Sdílej článek:

Módní svět přichází každou chvíli s nějakou změnou, nicméně některé věci se nemění. Tak například svetry patří do našich šatních skříní poměrně dlouhou dobu. Muži mají poměrně hodně možností, jaký druh svetru zvolit. Dříve se dávala přednost hlavně typu, který známe jako pánské pulovry – ty se oblékají přes hlavu, což někomu může trochu vadit, protože si třeba rozhodí pracně dělaný účes. Pánské pulovry jsou na vysoké pozici v pomyslném žebříčku oblíbenosti, jelikož vypadají dostatečně elegantně a hodí se na zkombinování s různými druhy oblečení.

0q4-4750_1_b

Existují i pánské svetry do véčka

V posledních letech se do popředí dostaly i pánské svetry na knoflíky, které si pořizuje stále větší počet mužů. Svetr na knoflíky samo sebou také plní svou hlavní funkci, takže dostatečně zahřeje. Knoflíky navíc na první pohled zaujmou. Dámská část populace často volí svetry do véčka, které se ale do nedávné doby pro muže nedělaly, leč nyní již také máme pánské svetry do véčka. Ovšem takový svetr nesedne každému muži a ne každý muž si ho vezme na sebe, jelikož se všem nemusí líbit. Trošku konzervativnější možností jsou pánské svetry se zipem, které sice nejsou nejoblíbenější, přesto jsou na mužích velice často k vidění i v dnešní době. Svetry se zipem se hodí hlavně na méně formální příležitosti.

2og-7051_1_b

Nejpopulárnější značky

Slevové kupóny na Footshop.cz (aktualizováno dnes)

SLEVA 5% (Aktuální)
Kupón

Aktuální slevový kód se slevou 5% na Footshop.cz. Kód stačí zadat během procesu objednávky. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less
Doprava ZDARMA
Kupón

Dopravu ZDARMA získáte při každé objednávce v hodnotě přesahující 2 500 Kč. K dopravě lze využít přepravce GLS či Českou poštu.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Adidas.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Nike.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Converse.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Air Jordan.

More Less
Sdílej článek:
Témata:

Okomentovat článek