Často prodávané pánské košile s krátkým rukávem

Sdílejte článek:

Muži ve většině případů příliš nedbají o to, jak vypadají, což je určitě škoda, jelikož pěkně oblečený muž vypadá nesmírně zajímavě. Muži často volí trika, která však nesluší každé postavě. Přesný opak se přitom dá říci o košilích, protože pánské košile zvládnou zakrýt různé nedokonalosti mužské postavy. Košile se jednoduše hodí i pro ty, co nemají úplně sportovní postavu. Asi o něco častěji muži volí pánské košile s krátkým rukávem, jelikož ty se dají nosit po dobu trvání celého roku. Další alternativou jsou pánské košile s dlouhým rukávem, avšak ty se většinou v letních měsících moc nosit nedají.

kosile1

Oblíbené pánské košile

Košile s dlouhým rukávem se mnohem více využijí na společenských událostech, kam se zase naopak nehodí košile s krátkým rukávem. Na méně formální setkávání však není problém obléknout krátký rukáv. Někdo jednoduše dlouhý rukáv nesnese, takže volí krátké rukávy. Košile se v posledních letech vrátily do módy a určitě již nepatří pouze ke slavnostním příležitostem. Nutností je volit dostatečnou kvalitu materiálu, aby košile nikterak neomezovala nositele v pohybu. Dnes se již dají sehnat košile v rozmanitých barevných provedeních, střizích i stylech. Konkrétní výběr zůstává v režii vlastního osobního vkusu. Košili lze vynikajícím způsobem zkombinovat i s jinými druhy oblečení.

kosile

Nejoblíbenější značky

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less
Eobuv.cz (Aktuální)
Deal
dvažte se k něčemu novému! Nová kolekce dámských, pánských i dětských tenisek, bot a doplňků od světových značek na Eobuv.cz
More Less
Sdílejte článek:
Témata:

Okomentovat článek