Odvážná novinka v podobě The Jean Paul Gaultier x Sacai x Nike VaporWaffle

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Před více než jedním rokem se k uším teniskovým fanoušků dostalo, že  Chitos Abe převezme místo Jeana Paula Gaultiera. Bohužel kvůli panující COVID pandemii se tato velkolepá událost musela odložit. Chitos proto tento čas využil ke spolupráci se značkou Nike. S tou vytvořil ukázkové VaporWaffle sneakersky, které si dnes představíme.

Z nízkých sneakersek se v novém návrhu staly tenisky střední výšky, které disponují koženými a semišovými panely. Podešev sice zůstává stejná jako u předchozího modelu, ale podstatnou změnou prošla vrchní konstrukce, která je po celém obvodu jakoby sešita dohromady koženou šňůrkou.

Nové The Jean Paul Gaultier x Sacai x Nike VaporWaffle zatím nemají definitivní datum vydání, ale určitě se k nám dostanou do konce roku 2021!

  • Datum releasu: 2021
  • Cena: neznámá

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

NIKE AIR MAX 90 WHITE POLKA

Nová colorway „White Polka“ přináší na legendární sneakersky Nike Air Max svěží potisk v podobě roztomilých puntíků!

Celkově se sneakersky drží poměrně konzervativního rozvržení v podobě Summit White a White-Grey Fog-Black, které víc než rozpálené léto připomíná krutě ledovou zimu. Stejně jako u jiných modelů Nike Air Max, i tady se můžete těšit na kombinaci kvalitních materiálů, jako je kůže a semiš či funkční síťoviny pro příjemné odlehčení.

  • Datum releasu: 8. 7. 2021
  • Cena: $150

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

ADIDAS YEEZY BOOST 700 MNVN BLUE TINT

Nejnovější počin Adidas Yeezy 700 MNVN přichází oblečen do barevného schématu Blue Tint a Blue Tint-Blue Tint. Design sneakersek se skládá z nylonového svršku Blue Tint, který nahrazuje klasicky semišovou či koženou konstrukci. Kromě nylonu najdete na teniskách reflexní prvky a samozřejmě značku 700 na boční straně. Kontrastní prvek zde tvoří černý přeliv, který můžete vidět na uzavřené mezipodešvi Boost po celé délce.

  • Cena: $220

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

VANS AUTHENTIC 44 DX ANAHEIM FACTORY

Český souhrn začneme se sneakerskami značky Vans, které se u vás drží maximální oblibě.

Nové Vans Authentic 44 DX Anatheim Factory totiž odkazují na vůbec první továrnu Vans, v které vznikaly dnes už legendární kecky. A co se skrývá za záhadným číslem 44? Ne, nejedná se o nejvíce prodávanou velikost bot, ale o název modelu, který je nyní znám jako Authentic!

  • Cena: 2 399 Kč

ADIDAS OZWEEGO PURE CORE

Máte rádi tenisky, které sice připomínají retro, ale jinak jsou naprosto moderní a místy až trochu futuristické? Tak tady máme jedny sneakersky, které si na sto procent zamilujete!

Adidas Ozweego Pure patří k teniskám s retro prvky a futuristickými liniemi v povedeném stylu devadesátých let. A to je vlastně i důvod, proč je máme tolik rádi, tyhle sneakersky jsou jen horkotěžko zařaditelné. Navíc, kdo by nemiloval Adidas Ozweego, když je to právě tahle silueta, která posloužila jako výchozí model k extrémně populární spolupráci mezi Adidas a Raf Simonsem!

  • Cena: 2 999 Kč

ASICS X VIVIENNE WESTWOOD GEL KAYANO

Dnešní souhrn zakončíme legendárními retro sneakerskami Asics x Vivienne Westwood Gel Kayano!

Tenisky Asics Gel Kayano, které hrdě nesou v názvu jméno svého designéra, obuli fanoušci tenisek poprvé v roce 1993. Tenkrát vstoupil tenhle legendární model – který výrazně definoval budoucí úspěch Asics – na trh jako běžecká silueta určená pro zdolávání dlouhých vzdáleností. A svůj záměr splnily tenisky Asics Gel Kayano dokonale. Za uplynulá desetiletí přibylo mnoho dceřiných modelů, vylepšila se tlumící technologie a celkový vzhled se upravil tak, aby nepřestával bavit ani ty nejnáročnější zákazníky!

  • Cena: 6 798 Kč

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ