Nové Nike Air Max 90 „Infrared“ se objeví ve všech dostupných velikostech!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Třicáté výročí tenisek Nike Air Max 90 zakončí své oslavy ve velkém stylu. Značka totiž připravila návrat své ikonické colorway „Infrared“, která se poprvé objevila na teniskách Air Max III. Nové sneakersky jsou od těch starých takřka k nerozeznání, ale zkoumavý pozorovatel si jednoho rozdílu nakonec všimne.

Jedná se o použitý odstín červené barvy, která na sebe strhává pozornost. Moderní „Infrared“ je totiž o poznání zářivější, než její předchůdce. Jinak jsou tenisky své předloze věrné. Bílá, černá a šedivá se skvěle doplňuje s výraznou barvou a vytváří tak parádní vizuální zážitek.

Ačkoliv jsme zatím neměli možnost prozkoumat Nike Air Max 90 „Infrared“ podrobně na fotkách, pár bude k prodeji již na začátku listopadu. Potěšující je rovněž i široká variabilita velikostí – od batolat po dospělé. Takže pokud ve vaší rodině chodíte rádi ve stejných teniskách, budete mít z těchto opravdovou radost.

  • Datum releasu: 9.11.2020
  • Cena: $140

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

SALEHE BEMBURY X NEW BALANCE 2002R

Salehe Bembury přichází s teniskami Salehe Bembury x New Balance 2002r. Ty jsou inspirované přírodními stezkami, na které návrhář narazil na své cestě z New Yorku do Los Angeles. Salehe vzal klasickou siluetu New Balance 2002r a vytvořil z ní parádně kreativní dílo. Při vývoji na nových sneakerskách Salehe úzce spolupracovat s Joe Grondinem, senior manažerem New Balance Collaboration, s kterým se poprvé setkal na Paris Fashion Week.

A kdo je vlastně onen Salehe Bembury? Jedná se o amerického designera, který svou vášeň našel v luxusní módě a teniskách. Aktuálně je známý jako víceprezident tenisek a pánský obuvi u značky Versace. V minulosti měl možnost navrhovat tenisky například pro Yeezy Gap nebo Cole Haan.

  • Datum releasu: 23. 10. 2020
  • Cena: $150

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

JUJU X ADIDAS NMD R1

Boty JuJu x Adidas NMD R1 přicházejí v černém textilním svršku bez potřeby šněrování. Rozsáhlé černé panely kontrastují se zářivými akcenty, které najdete na celé siluetě. Unikání je logo YouTube JuJu TV na přední straně a vyzývavý maskáčový potisk.

Nejlepší je ale na JuJu x Adidas NMD R1 pohodlí, díky kterému se už nebudete chtít zouvat.

  • Cena: $200

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

FOOTSHOP X ADIDAS SUPERSTAR „BLUEPRINTING“

Chceš mít ve svém botníku něco absolutně jedinečného? Pak se mrkni na první oficiální spolupráci mezi značkou Adidas a e-shopem Footshop. Tenisky nesou název FOOTSHOP X ADIDAS SUPERSTAR BLUEPRINTING. Nové Adidas Superstar od Footshopu vychází z dlouholeté snahy navrhnout boty, které budou odkazovat na tradiční české umění. A tak vznikly sneakersky s modrotiskem, který byl v roce 2018 zapsán na seznam nehmotných kulturních dědictví UNESCO.

Chceš ještě víc? Podívej se na doprovodný merch v podobě triček, pinů a lahví ve stejném stylu.

  • Cena: 3 199 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-adidas“ width=““ target=“_self“]Do obchodu[/inbound_button]

ADIDAS X HEY TEA ZX 7000

Dáváš přednost retro stylu? Pak by se ti mohly líbit Adidas ZX 7000. Ty byly v osmdesátých letech nejvíce prodávaným modelem vůbec a nyní se znovu hlásí o slovo. Díky speciálním technologickým úpravám mohou s přehledem konkurovat jiným značkám, a nepřeberné množství barevných variací z nich dělají opravdu žádaný kousek.

  • Cena: 3 599 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-adidas“ width=““ target=“_self“]Do obchodu[/inbound_button]

REEBOK PYER MOSS TRAIL FURY

Hledáš něco, co vyvolává kontroverzní názor? Tak jsou pro tebe Reebok Pyer Moss Trail Fury jako stvořené. Na tyhle sneakersky není jednoduché udělat si názor. Jedni je totiž nenávidí a druzí zase milují.

Už od prvního pohledu je jasné, že se jedná o pořádné retro, které si svou cestu našlo do přítomnosti. Skvěle se hodí do města, na výlety nebo na módní přehlídku. Ve finále totiž záleží na tom, jak kreativní je tvá vlastní fantazie!

  • Cena: 6 199 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-reebok“ width=““ target=“_self“]Do obchodu[/inbound_button]

Soutěž o iPhone 15, AirPods 3 a další ceny s HypoSpace.cz

Soutěž Časově omezeno
4,89 %
Vyhrajte iPhone 15 a další ceny
       
Sjednejte si online hypotéku od HypoSpace.cz s úrokem od 4,89 % a zařaďte se tak do soutěže o iPhone 15, Apple AirPods 3 a další ceny.
Chci soutěžit
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ