Nike se dává dohromady s legendární rockovou kapelou! Výsledkem je kolabo The Grateful Dead x Nike SB Dunk Low!

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:
5/5 - (1 vote)

Rocková kapela Grateful Dead byla založena v šedesátých létech a ovlivnila svou tvorbou nejednu generaci. Jako jedna z mála experimentovala s různými hudebními styly, kdy dokázala skvělě mixovat rock, reggae, jazz nebo blues. V roce 1998 se navíc kapela dostala do Síně slávy a v roce 2007 získala ocenění za celoživotní dílo.

Letos se kapela Grateful Dead vrací jako myšlenka originality a úcty ke kreativitě ve formě tenisek Nike SB Dunk Low. Ty budou na trh uvedeny hned ve třech barevných variantách (zelená, žlutá a červená) a postaveny na myšlence „pochodujícího medvídka“. Tento symbol si Nike náhodou. Stejný obraz jste totiž mohli najít na zadní straně obalu alba History of Grateful Dead nebo Volume One.

Symbol medvěda, kterého můžete najít na přední straně jazyku, není ale jediný, co chlupaté zvíře připomíná. Sneakersky jsou totiž na různých částech opravdu chlupaté! Pomyslnou špičkou je pak skvělé spojení loga Nike se značkou Grategul Dead, které dohromady tvoří ozubenou fajfku.

Ve výsledku jsou tak nové Nike SB Dunk Low opravdovým unikátem a nám se jednoznačně líbí!

A co říkáte na nové sneakersky vy? Napište nám svůj názor!

  • Cena: $110
  • Datum releasu: 24.7.2020

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

OFF WHITE X AIR JORDAN 4 WMNS SAIL

Nové tenisky ze spolupráce OFF WHITE X AIR JORDAN 4 WMNS SAIL byly poprvé představeny na oficiální konferenci pořádanou Virgilem Ablohem na výstavě MCA Chicago. Sneakersky jsou od klasické Virgilovi tvorby značně neutrální a přináší na světlo přírodní tóny, z kterých vystupuje pouze logo Nike a Off-White. Konečný look ale působí harmonickým dojmem a spolu s technickou podporou Air může těmto sneakerskám jen těžko něco konkurovat.

  • Cena: $200
  • Datum releasu: 25.7.2020

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

JORDAN WHY NOT ZER0 3 SE ATOMIC ORANGE

Jordan umí udělat nejen skvělé sneakersky, ale když už ty staré upgraduje, tak to stojí za to! Důkazem toho jsou i nové JORDAN WHY NOT ZER0 3 SE ATOMIC ORANGE, které vycházejí z JORDAN WHY NOT ZER0 3. Oproti své inspiraci jsou ale tyhle tenisky mnohem lehčí, decentně nižší a vybaveny podporou pro tlumení nárazu. V kombinaci se zářivými, letními, barvami vytvářejí skvost, který si prostě musíte pořídit!

  • Cena: $130

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

ADIDAS 3MC X DISNEY SPORT

Hledáš pořádně bláznivé sneakersky, které tě budou bavit nosit? Máme pro tebe řešení! Nové ADIDAS 3 MC X DISNEY SPORT jsou přesně to, po čem tvé rozdováděné srdce touží. Díky spolupráci s Disney se na oblíbené skateboardingové kecky dostává postavička Goofyho, která se poprvé na filmovém plátně objevila v roce 1932 se svým parťákem Mickey Mousem. Tenisky jsou kromě originálního potisku vyrobeny z kvalitního materiálu, které zaručuje chůzi (ježdění) v naprostém pohodlí!

  • Cena: 1 799 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-adidas“ width=““ target=“_self“]Do obchodu[/inbound_button]

ADIDAS SLEEK W VEGAN

Odmítáš nosit tenisky vyrobené z pravé kůže? Máme pro tebe dobrou zprávu! I pro tebe jsme našli kvalitní tenisky, kvůli kterým nemuselo padnout nic živého. ADIDAS SLEEK W VEGAN jsou vyrobeny kompletně z veganského materiálu, což jim v žádném ohledu nepřidává na škodě. Výsledkem je totiž elegantní, minimalisticky laděná, obuv, která si nese čisté linie a hlavně dobrý pocit.

  • Cena: 2 399 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-adidas“ width=““ target=“_self“]Do obchodu[/inbound_button]

ADIDAS ZX 2K 4D

Zbožňuješ legendární sneakersky? Tak dávej pozor, protože pro tebe máme opravdový unikát! Tenisky z řady ZX byly v době osmdesátých let na špici a jen těžko jim mohlo něco konkurovat. Výrobci se proto rozhodli tuto slavnou sérii oprášit, vyzbrojit ji moderními vymoženostmi a vyslat do světa. Z původně ryze sportovních sneakersek se velmi rychle staly parádní streetové botky a své fanoušky si získaly po celém světě. Staneš se jedním z nich i ty?

  • Cena: 5 540 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-adidas“ width=““ target=“_self“]Do obchodu[/inbound_button]

Nejoblíbenější značky

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:

Add Comment