Nesmrtelný příběh APOLLA 11 letos oslavil 50. výročí! Víte, které tenisky mu letos vzdaly hold?

Sdílejte článek:
5/5 - (2 votes)

PŘÍBĚH APOLLA 11

Píše se datum 20. 7. 1969 a tříčlenná posádka Apollo 11 se v lunárním modulu rozhodla poprvé sestoupit na povrch Měsíce. V čase 20hod 17min a 40s dopadla noha Neila Amstronga na měsíční povrch a z jeho úst zazněla legendární věta: That’s one small step for (a) man – one giant leap for mankind…“

Vesmír na Footshop.cz

ZNAČKY, KTERÉ SE INSPIROVALY PŘÍBĚHEM APOLLA 11

NEW BALANCE 997 „MOONSHOT“

V roce 2016 se spojili dva velikáni (J. Crew x New Balance) k tomu, aby vytvořili unikátní colorway „MOONSHOT“. Tenisky v sobě odrážely všechny barvy lunárního spektra a spolu s temně modrým odstínem zobrazovaly Měsíc plující po noční obloze. Vše zakončovalo i originální vakuově zapečetěné balení, s kterým jste měli pocit, že vás po nazutí bot jedna cesta na Měsíc na 100 % čeká.

NASA VANS OLD SKOOL & SK8-HI

O pár roků později se touto legendární událostí inspirovala i značka Vans. Ta si místo vyobrazení měsíční oblohy dala za cíl znázornit v kolekci NASA VANS OLD SKOOL & SK8-HI oblečení samotných astronautů.

Boty byly vyrobeny z kvalitní kůže a na boční straně zobrazovaly tradiční logo NASA s odkazem na Kennedyho vesmírné středisko. Kotníková verze OLD SKOOL byla navíc obohacena o vesmírné odznaky a spolu s nízkou variantou SK8-HI měly na patě odnímatelnou vlajku USA.

KTERÉ TENISKY SE PŘISTÁNÍM NA MĚSÍCÍ INSPIROVALY V ROCE 2019?

NIKE PG 3 „APOLLO MISSIONS“

Letos slaví APOLLO 11 padesáté výročí a kdo jiný dokáže vzdát hold nesmrtelnému příběhu, který změnil pohled na vnímání vesmíru, než právě značka Nike?

Kovově zlatá barva doplňuje čistě bílou a ledově modrá podrážka dává celým teniskám opravdový nádech luxusu. Boty tentokrát zdobí slavná věta Paula Branta na zadní straně podrážky (Don’t tell me the sky’s the limit when there are footprints on the moon), tradiční logo NASA, značka PG na jazyku a vlajka USA.  Vše zakončuje unikátně navržený design, který celé tenisky vystřeluje světelnou rychlostí mezi TOP produkty roku 2019!

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:

Okomentovat článek