Basketbalová hvězda Giannis Antetokounmpo si od Nike vysloužil vlastní tenisky!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Minulý rok zazářila značka Nike s teniskami Kobe 1 Protro, do kterých se shodnou okolností zamilovala i basketbalová jednička Giannis Antetokounmpo. Dnes tyhle sneakersky vychází v nové colorway, kterou Giannis miluje ještě víc!

Tenisky jsou totiž inspirované jeho týmem Milwaukee Bucks! Olivově zelená v kombinaci s neutrální bílou dává do pohybu pořádně nablýskanou porci zábavy. Logo původního nositele Kobe Bryanta alias Mamby se objevuje na pravé straně boty, zatímco značka UNDEFEATED na straně druhé. Vše zakončují čísla 8 a 24 na zadní straně tenisek, která si Kobe Bryant oblíkal za dobu své profesionální kariéry.

Basketbalová bota NIKE KOBE 4 PROTRO vylepšuje původní model o moderní prvky, skvěle reaguje na pohyb a tlumící vrstva zajistí 100 % komfortní nošení.

Termín vydání: 24.8.2019
Cena: $180

CO PŘINESE NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN?

AIR JORDAN 1 LOW PSG

Termín vydání: 22.8.2019

Cena: $180

Fandíš fotbalu? Pak tě jistě potěší, že ve spolupráci s legendárním francouzským klubem Paris Saint-Germain vznikly tenisky s opravdovou fanouškovskou duší. Zadní stranu bot tvoří logo PSG v jejímž centru je místo tradiční Eiffelovy věže značka Jordan. Vše doplňuje nápis PANAMA na spodní straně jazyka a legendární slogan týmu: „ICI C’EST PARIS (Tady je Paříž!)“.

Termín vydání: 20.8.2019
Cena: $110

KTERÉ TENISKY VÁM UTEKLY?

ARIZONA ICED TEA X ADIDAS CONTINENTAL VULC CORE BLACK

Milujete dobrodružství a žádné překážky vám nezabrání v tom, co si umanete? Tenisky ARIZONA ICED TEA X ADIDAS CONTINENTAL VULC přináší osvěžující vlnu zábavy, s kterou bude radost chodit ven. Sneakersky mají černý semišový základ, který je doplněn o typické arizonské motivy s výrazně bílou podrážkou, která vydrží i pořádně dlouhou túru!

Cena: $100

KTERÉ SI MŮŽETE KOUPIT HNED?

NIKE AIR MAX PLUS DECON PSYCHIC BLUE

Píše se rok 1998… V Americe přichází na trh tenisky NIKE AIR MAX a Češi vyhrávají své legendární utkání na zimních olympijských hrách v Naganu. Svět se radoval a my se radujeme dnes, protože se s novými teniskami můžeme do roku 1998 opět vrátit.

Sice mají nové NIKE AIR MAX PLUS DECON PSYCHIC BLUE od hokeje daleko, ale jejich ledově modrá barva a bílá podrážka může být aspoň vzdálenou připomínkou našeho vítězství.

Cena: 4 590 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-air-max-1″ width=““ target=“_self“]Nike Air Max na Footshop.cz[/inbound_button]

ADIDAS FALCON W

Tenisky ADIDAS FALCON W nás nostalgicky tahají zpět do roku 1997, kde jsme mohli poprvé obdivovat jejich skvěle padnoucí tvar spolu s lehkou podrážkou. Dnes se tyhle „sneakersky“ vrací na výsluní v různorodé colorway, která padnou na nohu konzervativní ženě, nevinné krásce i svůdné divošce.

Cena: 2 790 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-adidas-falcon“ width=““ target=“_self“]Adidas Falcon na Footshop.cz[/inbound_button]

CONVERSE ERX 260 ARCHIVE ALIVE

Značka Corverse spojuje moderní uhlazenost se zarytým bláznovstvím v duši. Není proto úplná náhoda, že dřív, než ji obouvali rebelové jako Madona si ji pravidelně brávali největší sportovní hvězdy. Tyhle sneakersky se vrací do roku 1987, kdy Oscara za nejlepší hereckou roli převzal Michael Dougles, svět přišel o legendárního Andyho Warhola a CONVERSE ERX 260 patřily osobnostem jako byl Magic Johnson.

Rok 2019 přináší kromě geniálního odkazu i několik originálních colorway, za kterými stojí designér

Cena: 2 790 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-converse“ width=““ target=“_self“]Converse na Footshop.cz[/inbound_button]

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ