Největší hit současnosti – svítící tenisky

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
4.9/5 - (7 votes)

Velkým hitem letošní sezóny se staly svítící tenisky. Ve dne jsou to obyčejné boty stejné jako každé jiné, ale jakmile se setmí, rozzáří se na míle daleko. Určitě jste si jich všimli, minimálně na dovolené v přímořských státech při večerní procházce jste zaznamenali, že některým lidem svítí nohy. Svítící věci jsou celkově oblíbené nejen mezi dospělými, ale také dětmi. Vzpomeňme na svítící náramky, kroužky, házecí svítivé hvězdičky a další. Donedávna nosily svítící boty spíše děti. Některé značky nabízejí dětskou obuv, která svítí při chůzi a spíše bliká. Ovšem tenisky pro dospělé v sobě mají zabudované LED světlo a dokonce ani v černočerné tmě se neztratíte.

Co přesně si pod pojmem svítící obuv představit?

Svítící boty se staly hitem mezi novinkami v roce 2016 a nelze si jich nevšimnout. Svítící boty už nejsou určeny pouze dětem, ale také jejich rodiče na ně nedají dopustit. O tom, že jde skutečně o žhavý hit, svědčí skutečnost, že tyto boty spatřily světlo světa teprve v roce 2015 a postupně zaplavily celou Evropu. Do povědomí zákazníků se samozřejmě dostaly také prostřednictvím celebrit.

led-tenisky

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/panske-boty-nike“ width=““ target=“_self“]Svítící tenisky na Footshop.cz[/inbound_button]

Jak nosit svítí tenisky?

Jednoduše řečeno ke všemu. Protože tenisky jsou módními stálicemi a dávno již není potřeba držet se pravidla, že tenisky se hodí pouze ke sportovnímu oděvu, nemusíte nad tím nijak váhat. Skvěle vypadají ke kalhotám, k legínám, ke kraťasům, ale také k šatům či sukním. Zkrátka svítící boty jsou špička mezi obuví a hodí se ke každému.

Možná vás napadne, zda tyto boty nejsou spíše pro mladé lidi. Pravda je taková, že věk není vůbec vymezen ani omezen. A jak je možné, že boty svítí? Odpověď je jednoduchá. V podrážce jsou zabudované speciální LED diody, které svítí velmi silně mnoha barvami. Boty mohou svítit neustále nebo blikat. Diody jsou napájené baterií za pomoci USB konektoru, obdobně jako například u mobilu. Je to jednoduché, originální a vychytané. Sami si nastavíte barvu, jakou chcete, aby vaše boty svítily. Každý den tak můžete vsadit na jinou.

LED sneakers pro skvělou párty

I když jsou tyto boty vhodné pro každého, nejvíce je ocení právě mladí lidé, kteří chtějí vynikat a rádi sází na absolutní novinky. Protože jde o skvělou obuv na párty, nazývají se párty boty. Jejich velkou předností je skutečnost, že na sebe strhnou pozornost. Protože se tyto boty opravdu osvědčily, nabízí je více značek. Hledat můžete mezi osvědčenými výrobci i těmi méně známými. Pozor si však dejte na čínské napodobeniny, které jsou sice levné, ale také velmi nekvalitní a obvykle vám vydrží svítit jen pár dní.

Revoluce v módním designu

Svítící tenisky představují doslova revoluci v módě. Kombinují v sobě aktuální módní trendy a moderní technologie. Boty vypadají na první pohled jako klasické tenisky. Můžete zvolit různý design podle svých preferencí. Jsou kvalitní a pohodlné. Jakmile se setmí, můžete boty zapnout a ty vás doslova rozzáří. Díky LED diodám svítí opravdu silně, takže z vás každý uvidí hlavně ty boty. Na jednu stranu jsou i praktické, protože si vás dobře všimnou řidiči za volantem i všichni ostatní. S těmito botami s v davu jen tak neztratíte.

Moderní technologie jdou stále kupředu, takže lze předpokládat, že budou tyto boty přibývat. Letos jsou to především tenisky, za rok to už mohou být baleríny, žabky nebo lodičky. Sami posuďte, zda by vám tato obuv vyhovovala. A nezapomeňte, že tenisky jsou dnes symbolem elegance a známé osobnosti je volí i na červený koberec. Nechte se tedy inspirovat, a pokud chcete zajít ještě dál, vsaďte na tenisky s LED diodami a budete za hvězdu.

  • Tip na závěr: mrkněte na současný největší hit – svítící tkaničky Tubelaces – v noci svítí, ve dně mění barvu a to vše je za 90 Kč.

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/tubelaces-vyber“ width=““ target=“_self“]Zjistit dostupnost na Footshop.cz[/inbound_button]

Autor: Martina Richterová

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ