Nejlepší TV reklamy od Nike

Sdílejte článek:
5/5 - (1 vote)

Značka Nike dělala skvělé reklamy vždy a v tomto článku si představíme pár jejich nejlepších kousků. Žebříček je čiště subjektivní záležitostí a reklamy z 90. let dnes působí trochu WTF dojmem, ale jsou produktem své doby a proto zde nesmí chybět. Koukněte proto jak vypadaly reklamy Nike v době předinternetové a porovnejte ji se současnou produkcí.

Worth the Wait (2016)

Tady se hraje hodně na city, ale není divu. Jestli Vám to náhodou ušlo, letošní finále NBA vyhrál tým Cleveland Cavaliers z amerického státu Ohio, který jejich kapitán LeBron James dotáhl až k vytouženému titulu. Psal se pohádkový sportovní příběh, který marketéři z Nike dokázali zužitkovat v dojemné reklamě.

[youtube id=“ZyGL6B7OH5A“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]

3. If You Let Me Play (1995)

Ve většině přípradů v reklamě od Nike hraje nějaká megahvězda současného sportu. Ale i v Nike se občas snaží ukázat jak velkou roli hraje sport v životech obyčejných lidí. Reklama má za cíl sdělit, že sport ma pozitivní vliv na zdraví i životy mladých žen a dívek.

[youtube id=“AQ_XSHpIbZE“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]

2. Failure (1997)

Legendární Michael Jordan, který vychází zadním východem z arény a rekapituluje kolik přihrávek zkazil, kolik soubojů prohrál a kolik košů minul. Není žádného úspěchu bez občasných proher. Velmi dobrá reklama na značku Air Jordan.

[youtube id=“45mMioJ5szc“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

1. Find Your Greatness (2012)

Velmi pěkná, lidská a inspirativní reklama, jednoduše podaná, ale s velkým sdělením. Pro každého kdo se snaží se sebou něco dělat a sportovat.

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:
Témata:, ,

One Response

  1. Maruš 2016/11/25

Okomentovat článek