Máme pro vás první pohled na Air Jordan 11 „Cool Grey“!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Tenisky Air Jordan jsou bezpochyby symbolem prázdnin a ani letos tomu není jinak. I v roce 2021 se totiž značka Jordan rozhodla oprášit svou milovanou barevnou kombinaci v podobě „Cool Grey“!

Nové Air Jordan 11 jsou tak věrnou kopií schématu z rok 2000 – pár spojuje tmavší lakovaná kůže, která je doplněna o matné textury, které obepínají zbytek bot tonálním prošíváním a logy Jumpmana s bílou nití.

Tkaničky zde vytvářejí jemný kontrast v podobě bílé barvy, která se rovně objevuje i na podrážce bot, kde navíc skvěle funguje po boku jemně modré, poloprůsvitné, barvy.

  • Datum releasu: 11. 12. 2021
  • Cena: $225

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

NEW BALANCE VISION RACER TRIPPY SUMMER WHITE SUMMER JADE

Spolupráce mezi New Balance a Jaden Smith se skládá ze dvou odvážných motivů, které jsou inspirovány minulým a budoucím albem, přičemž to druhé bude obsahovat i skladbu „Trippy Summer“, kterou najdete v názvu samotných sneakersek.

Tenisky jsou vybaveny kaleidoskopickými detaily inspirovanými barvami květin či západu slunce. První variace bot má většinu barev umístěné kolem podrážky, zatímco druhý pár pracuje s barvami na silné mezipodešvi. Díky tomu si tak každý fanoušek New Balance může vybrat, kde mu výrazný prvek přijde lépe zasazený.

  • Datum releasu: 30. 7. 2021
  • Cena: $150

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

NIKE KD 14 SUNSET

Nike KD 14 „Sunset“ jsou inspirované okamžikem, kdy slunce zapadá a v parku se pomalu začínají rozsvěcovat světla. Model navíc vzdává poctu KD, když v roce 2011 získal v Rucker Park v NYC 66 bodů.

Z pohledu designu jde o nových Nike KD 14 napsat, že pracuje s velice příjemným oranžovo-růžovým tónováním, přes které je rozprostřena šedá textura v motivu již zmíněného parku.

  • Cena: $150

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

ADIDAS BURNDEN SPZL

Toužíte po teniskách z minulé doby, ale zároveň si zakládáte na kvalitě a milujete moderní technologie? Pak tady máme naprosto senzační kombinaci v podobě Adidas Burnden Spezial!

V produktech z kolekce Adidas Spezial se zrcadlí snaha přetvořit klíčové modely z historie do nové podoby s použitím prémiových materiálů, perfektního zpracování a nových poznatků. Adidas Spezial tak nabízí řadu nezapomenutelných i některých méně známých kousků v novém kabátě připravených poskytnout svému majiteli maximální pohodlí a styl!

  • Cena: 3 159 Kč

ADIDAS X STELLA MCCARTNEY ULTRABOOST 21

Baví vás sport, ale z pohledu na tradiční běžecké boty se vám zvedá žaludek? Dejte šanci Adidas x Stella McCartney Ultraboost 21!

Tenisky Ultraboost 21 jsou ideální boty na běhání, které si však dost pravděpodobně zamilujete natolik, že je budete chtít nosit kdekoli to bude možné. Navíc ve spolupráci s populární Stellou McCartney se sneakersky odklonily od běžného vzhledu a získaly punc opravdového luxusu!

  • Cena: 6 199 Kč

Y-3 KAIWA SEMI FROZEN

A na závěr tady máme něco pro každého, kdo se nebojí odvážného designu a svítivých barev.

Nové Y-3 Kaiwa totiž právě tyto dva atributy perfektně spojují! Když se navíc značka Adidas rozhodla pro spolupráci s designérem Yohji Yamamoto, vznikla z toho absolutně unikátní sportovní bota v luxusním provedení.

Yamamoto je velmi úspěšný designér, z jehož talentu čerpá např. Hermés nebo Elton John. A tak pokud vaše srdce touží po něčem, co opravdu nebude mít jen tak někdo na sobě, může být pro vás Y-3 tou správnou volbou.

  • Cena: 9 109 Kč

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ