Koronavirus staví Nike, Adidas a mnoho dalších do velice komplikované situace

Sdílejte článek:
5/5 - (1 vote)

Na začátku roku si mnoho z nás říkalo, že nový koronavirus nebude horší, než jakékoliv jiné chřipkové onemocnění. Jeho rychlé rozšíření z Číny do Itálie a dalších států Evropy spolu s Amerikou, ale změnilo dosavadní život většiny z nás.

Mnoho podnikatelů se dostalo do velmi komplikované situace a svět tenisek toho nebyl ušetřen. Řada velkých značek se rozhodla zavřít své podniky, aby chránila zaměstnance a zákazníky. V neděli 15. března vydalo Nike oficiální prohlášení, v kterém sdělila své rozhodnutí uzavřít všechny maloobchodní prodejny. Provozovatelé obchodů toto nařízení respektovali a rozhodli se přejít na online prodej. Mezi prodejce, kteří zavřeli své podniky patří Foot Locker, Champs, Finishline nebo Dick’s.

Nicméně některé značky jako Adidas nebo Reebok se rozhodly zůstat otevřené. V dopise generálního ředitele společnosti Adidas pro své zaměstnance stálo, že uzavření výroby je snadno, ale zůstat v provozu vyžaduje odvahu, vytrvalost a soustředění.

Co si rozhodnutí jednotlivých značek myslíte vy? Sympatizujete s nimi nebo to vidíte jinak? Napište nám!

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

EASTLOGUE X REEBOK DMX TRAIL SHADOW

Reebok dal hlavy dohromady s korejskou značkou The Eastlogue a dal šanci vzniknout sportovně laděným teniskám EASTLOGUE X REEBOK DMX TRAIL SHADOW. Tyhle vojensky laděné botky jsou inspirované siluetou Reebok DMX Trail Shadow a základnou Olive mesh, která dává teniskám své unikátní zabarvení. Samozřejmostí je typická traktorová podrážka a odlehčený materiál, který dodává maximální volnost pohybu.

Za nás si nové tenisky od Reebok nesou kus dobrodružství a drzosti, takže se nám celý vzhled poměrně dost líbí!

  • Datum releasu: 20.3.2020
  • Cena: $180

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

NIKE LEBRON 17 GS PHOTO BLUE

Jsou svěží, lehké a začnete mít na ně chuť ihned potom, co je objevíte! Přesně takové jsou nové tenisky od sportovní značky Nike. My se tedy nemůžeme ubránit pocitu, že vypadají trochu jako reklama na Sprite, ale i tak je milujeme!

NIKE LEBRON 17 GS PHOTO BLUE mají bílomodrý pletený vršek, který je doplněn o černé prvky na jazyku. Limetkově zelená podešve v kombinaci s bílou barvou vzbuzuje opravdu svěží vzhled, který vyvolává touhu sneakersky ihned nazout na nohy a vydat se vstříc novému dobrodružství.

  • Cena: $160

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

VANS OLD SKOOL STACKED

Nesnášíš stereotyp a raději si jdeš svou vlastní cestou? Nové VANS OLD SKOOL STACKED jdou jako obvykle proti proudu, takže si je můžeš bez výčet zatrhnout mezi své oblíbené sneakersky! Netradiční design na zvýšené platformě ti pomůže vidět svět z prozaického nadhledu a řádně porce retro atmosféry ti dodá dávku té správně ulítlé kreativity!

  • Cena: 2 490 Kč

JORDAN MAX 200

Miluješ sport a černá je tvoje oblíbená barva? Nabušené sportovní tenisky JORDAN MAX 200 ti dají možnost soustředit se během tréninku (i mimo něj) na to, co je pro tebe nejdůležitější – výkon! A věř, že tě ani po celodenním sportovním dovádění nohy bolet nebudou, tenisky totiž mají legendární tlumící prvek Air Sole, který udrží všechny tvé svaly a klouby v naprostém bezpečí!

  • Cena: 2 885 Kč

ADIDAS EQT SUPPORT MID ADV PK

Legendární model značky Adidas šokoval v devadesátých létech celý svět! Fanoušci značky první vůbec netušili, co si mají o nových, v té době velmi futuristických teniskách, myslet. Vlna zaskočení ale rychle pominula a přetavila se ve vášeň, kterou si model uchoval do dnešní doby.

Dnes se ADIDAS EQT SUPPORT MID ADV PK vrací v neskutečné paletě barevných variací, které v sobě kombinují old school design a moderní materiály.

  • Cena: 3 090 Kč

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:

Okomentovat článek