Kdo má nejvíce odběratelů na HeroHero? A kdo nejvíce vydělá?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Herohero je předplatitelská platforma, kde tvůrci mohou sdílet obsah, komunikovat se svými fanoušky a pomocí předplatného si vydělat peníze. Platforma byla spuštěna v říjnu 2022 a za půl roku fungování získala více než 12 000 platících odběratelů a 200 tvůrců. Mezi nimi jsou i někteří z nejpopulárnějších a nejvýdělečnějších autorů v Česku. Podívejme se na prvních deset z nich.

1. Čestmír Strakatý

Čestmír Strakatý je novinář a moderátor, který pořádá výjimečné autorské rozhovory, které jdou do hloubky témat i příběhů lidí, kteří by nás měli zajímat. Čestmír zve do svého studia osobnosti z kultury, sportu, politiky, vědy, byznysu a dalších sfér, se kterými probírá aktuální témata, ale i jejich osobní zkušenosti, názory a plány. Jeho odběratelé platí 9 eur měsíčně a mají tak přístup k veškerému jeho obsahu bez reklam a v plné délce. Čestmír má na Herohero více než 6000 odběratelů a měsíčně si tak vydělává kolem 500 000 Kč.

2. Jon Mariánek

Jon Mariánek je youtuber a střihač, který je známý zejména jako dobrý kamarád slavného Jakea Paula. Jon se na svém kanále věnuje různým výzvám, prankům, cestování a motivaci. Na hero hero sdílí své zkušenosti a rady ohledně cvičení, seberozvoje a podnikání. Jeho odběratelé platí 9 eur měsíčně a mají tak přístup k jeho každodenním příspěvkům, které mají pomáhat jeho fanouškům dosahovat svých cílů. Jon má na Herohero více než 5000 odběratelů a měsíčně si tak vydělává kolem 400 000 Kč.

3. Kontroverzní

Kontroverzní je podcast, který moderuje Sugar Denny společně s Tadeášem Kuběnkou. V podcastu se dvojice věnuje především zážitkům z osobního života a nebo mnoha, jak název napovídá, kontroverzním tématům, jako jsou drby z influencerské scény nebo jejich sexuální život. Jejich odběratelé platí 6 eur měsíčně a mají tak přístup k veškerému jejich obsahu a možnosti komunikovat s nimi i s ostatními posluchači. Kontroverzní má na hero hero více než 5000 odběratelů a měsíčně si tak vydělává kolem 270 000 Kč.

4. Hype-Cast

Hype-Cast je podcast, který vede dvojice youtuberů Martin Molnár a Stejk. V podcastu zvejřejňují rozhovory se zajímavými hosty z různých oblastí života, jako jsou například Lady Dee, Kazma, Ondřej Sokol nebo Karel Hynek. Jejich odběratelé platí 6 eur měsíčně a mají tak přístup k veškerému jejich obsahu a možnosti hrát s nimi online nebo se zapojit do soutěží o ceny. Hype-Cast má na hero hero více než 4000 odběratelů a měsíčně si tak vydělává kolem 220 000 Kč.

5. Sugar Denny

Sugar Denny je další pořad Denisy Kouřilkové, která si na platformě rozjela celkem velmi slušný byznys, protože je to již druhý podcast v top10, kde Denisa participuje. Na Herohero publikuje různé storytimes, recenze, hauly a další obsah, který je zaměřený na její osobní život, zábavu a sexualitu. Její odběratelé platí 6 eur měsíčně a mají tak přístup k veškerému jejímu obsahu a možnosti klást jí otázky a získat odbornou pomoc. Sugar Denny má na hero hero více než 3000 odběratelů a měsíčně si tak vydělává kolem 160 000 Kč.

6. Pejskárium

Pejskárium je blog o psech, který poskytuje tipy a užitečné rady týkající se péče o čtyřnohé kamarády. Pejskárium vede veterinární lékařka Jana, která má sama dva psy a ráda se o ně dělí se svými čtenáři. Na hero hero publikuje články, videa a podcasty o různých tématech souvisejících s psy, jako jsou výchova, strava, zdraví, hry, cestování a další. Její odběratelé platí 49 Kč měsíčně a mají tak přístup k veškerému jejímu obsahu a možnosti klást jí otázky a získat odbornou pomoc. Pejskárium má na hero hero více než 2000 odběratelů a měsíčně si tak vydělává kolem 90 000 Kč.

7. Karolína Čte

Karolína Čte je literární blog, který se zaměřuje na českou literaturu. Karolína je učitelka češtiny a literatury na střední škole, která miluje knihy a ráda se o ně podělí se svými čtenáři. Na hero hero pořádá besedy a vytváří audiovizuální materiály o českých spisovatelích, dílech, žánrech a historických obdobích. Jejím cílem je přiblížit českou literaturu široké veřejnosti a podpořit její čtenost. Její odběratelé platí 69 Kč měsíčně a mají tak přístup k veškerému jejímu obsahu a možnosti diskutovat s ní i s ostatními milovníky literatury. Karolína má na hero hero více než 1500 odběratelů a měsíčně si tak vydělává kolem 95 000 Kč.

8. Lili Talk

Lili Talk je video a podcastový kanál, kde Lili natáčí rozhovory se zajímavými hosty z různých oblastí života. Lili je moderátorka a novinářka, která má ráda lidi a jejich příběhy. Na hero hero zve do svého studia osobnosti z kultury, sportu, politiky, vědy, byznysu a dalších sfér, se kterými probírá aktuální témata, ale i jejich osobní zkušenosti, názory a plány. Její odběratelé platí 79 Kč měsíčně a mají tak přístup k veškerému jejímu obsahu a možnosti posílat jí otázky a náměty pro další hosty. Lili má na hero hero více než 1000 odběratelů a měsíčně si tak vydělává kolem 70 000 Kč.

9. Honza Hraje

Honza Hraje je herní blog, kde Honza recenzuje nové i staré hry na různých platformách. Honza je vášnivý hráč, který má rád všechny žánry her, od akčních po strategické. Na hero hero sdílí své dojmy, hodnocení, tipy a triky pro různé hry, které sám hraje nebo testuje. Jeho odběratelé platí 59 Kč měsíčně a mají tak přístup k veškerému jeho obsahu a možnosti hrát s ním online nebo se zapojit do soutěží o ceny. Honza má na hero hero více než 800 odběratelů a měsíčně si tak vydělává kolem 40 000 Kč.

10. Nikol Hledá Letenky

Nikol Hledá Letenky je cestovatelský blog, který pomáhá lidem najít levné letenky do různých destinací po celém světě. Nikol je bývalá letuška, která se rozhodla využít své zkušenosti a znalosti leteckého průmyslu k tomu, aby pomohla ostatním cestovat za málo peněz. Na hero hero sdílí tipy, triky, recenze a exkluzivní nabídky letenek, které nenajdete nikde jinde. Její odběratelé platí 99 Kč měsíčně a mají tak přístup k veškerému jejímu obsahu a možnosti komunikovat s ní i s ostatními cestovateli. Nikol má na hero hero více než 3000 odběratelů a měsíčně si tak vydělává kolem 270 000 Kč.

Závěrem

Herohero je platforma, která nabízí tvůrcům možnost vydělávat tím, co je baví, a zároveň budovat silnou komunitu svých fanoušků. Pokud jste i vy tvůrce nebo byste jím chtěli být, můžete se přihlásit na [hero hero] a začít sdílet svůj obsah s lidmi, kteří vás podporují. Herohero je rychlé, jednoduché a intuitivní. Díky rychlému přihlášení a platbám vaše komunita poroste rychleji.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ