Jak vidět Eda Sheerana naživo v Česku v roce 2024: vše, co potřebujete vědět

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Ed Sheeran, jeden z nejpopulárnějších hudebníků současnosti, se vrátí do Česka na další koncert. Poté, co vyprodal svou první show v Hradci Králové, která se uskuteční 4. června 2023, oznámil, že přidává druhý termín o den později, tedy 5. června 2024.

Sheeran, který je známý svými hity jako Shape of You, Perfect nebo Thinking Out Loud, přijede do Česka v rámci svého evropského turné, které bude propagovat jeho nové album =. Jeho fanoušci se mohou těšit na jeho typickou show, kde sám hraje na kytaru a používá loop station, aby vytvořil plnohodnotný zvuk.

Vstupenky na druhý koncert budou v prodeji od 1. prosince

Pokud jste nestihli koupit vstupenky na první koncert, máte ještě šanci získat lístky na druhý. Vstupenky budou v prodeji od 1. prosince 2024 od 10:00 na webu Ticketmaster a v síti Ticketportal. Cena vstupenek se pohybuje od 990 do 1990 korun podle místa sezení.

Sheeranův druhý koncert v Česku je velkou událostí pro české fanoušky, kteří ho milují pro jeho skvělou hudbu, sympatický projev a osobitý styl. Sheeran je také známý svou podporou charitativních organizací, jako je například War Child, která pomáhá dětem postiženým válkou.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost vidět Eda Sheerana naživo

Ed Sheeran je jedním z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších umělců současnosti. Jeho alba se prodávají miliony kusů, jeho písně ovládají žebříčky a jeho koncerty jsou vždy vyprodané. Pokud chcete zažít jeho nezapomenutelnou show, neváhejte a kupte si vstupenky na jeho druhý koncert v Česku. Uvidíte, že to bude stát za to.

Dále by vás mohlo zajímat:

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ