Hawk Tuah Girl: Jak se Hailey Welch stala virální senzací

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

tačila jedna noc na country festivalu v Nashvillu, aby se z neznámé dívky stala internetová celebrita. Hailey Welch, známá také jako Hawk Tuah Girl, se proslavila díky bezprostřední odpovědi na otázku od tvůrců kanálu Tim & Dee TV.

Její výrok, který se okamžitě stal virálním na Youtube i TikToku, jí přinesl nejen slávu, ale i finanční zisky. Pojďme se podívat na její příběh podrobněji.

Cesta ke slávě

Hailey Welch, tehdy naprosto neznámá dívka, se zúčastnila country festivalu CMA Fest v Nashvillu. Během festivalu narazila na tvůrce kanálu Tim & Dee TV, kteří se ptají náhodných lidí na ulici na různé otázky. Welchová odpověděla na dotaz, co přivádí muže k šílenství, s bezprostředností, která okamžitě zaujala internet.

Její odpověď zněla: „You gotta give ‚em that ‚hawk tuah‘ and spit on that thang.“

Virální senzace

Video s Hailey Welch se okamžitě stalo hitem na YouTube a sociálních sítích. Její odpověď byla remixována do hudebních hitů, memů a vtipných videí. Lidé začali nosit její výrok na kloboucích a tričkách, což vedlo k tomu, že Welchová podepsala smlouvu s výrobcem klobouků a kšiltovek Fathead Threads.

Společně vytvořili merch, který se prodával jako horké koláče. Jen klobouky s jejím výrokem se prodaly v počtu přes dva tisíce kusů, což jí přineslo značné finanční zisky.

Osobní život a další plány

Navzdory spekulacím, že Welchová přišla o práci nebo podepsala smlouvu s hollywoodskou talentovou agenturou, ve skutečnosti pracovala v továrně na pružiny v rodném městě Belfast v Tennessee a odešla sama, když se z videa stal hit. V rozhovoru pro podcast Plan Bri Uncut uvedla, že její rodina celou situaci přijala s humorem a že se za svůj výrok nestydí.

Welchová nyní plánuje využít svou nově nabytou slávu k dalšímu zviditelnění. Chce navštěvovat podcasty a mít další vystoupení před živým publikem. Jejím cílem je také vykročit ze stínu své virální hlášky a ukázat světu, že má co nabídnout i mimo internetové memy.

Závěr

Příběh Hailey Welch, známé jako Hawk Tuah Girl, je dalším příkladem toho, jak rychle může internetová sláva změnit život. Stačí jeden okamžik, jedno video, a z neznámé osoby se stane celebrita.

Welchová využila svou příležitost naplno a nyní plánuje, jak svou slávu dále rozvíjet. Sledujte její další kroky, protože tento příběh rozhodně ještě nekončí.


Pro další informace a aktuální novinky sledujte náš magazín, kde přinášíme ty nejzajímavější příběhy z internetu a světa sociálních médií.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ