Air Jordan 1 Utility Spider-Verse: Nová verze klasického modelu

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Air Jordan 1 je jedna z nejlegendárnějších a nejpopulárnějších tenisek v historii. Tento model byl poprvé uveden na trh v roce 1985 a od té doby se stal ikonou basketbalu, módy a kultury. Air Jordan 1 byl také součástí filmu Spider-Man: Napříč paralelní světy, kde hlavní hrdina Miles Morales nosil speciální verzi s černou, červenou a modrou barvou.

Medailonek modelu Air Jordan 1 Stash Utility “Prowler”

Nyní se Air Jordan 1 vrací v nové verzi inspirované filmem Spider-Man: Napříč paralelní světy. Tato verze se nazývá Air Jordan 1 Utility Spider-Verse a nabízí odvážný a moderní design s kombinací různých materiálů, barev a detailů. Air Jordan 1 Utility Spider-Verse má svršek z kůže, semiše a syntetických vláken v černé, bílé, šedé, modré a žluté barvě. Na boku je vidět klasický logo Swoosh v černé barvě s reflexním efektem. Na jazyku je logo Jumpman v modré barvě s pavučinovým vzorem. Na patě je logo Wings v bílé barvě s pavučinovým vzorem. Podrážka je bílá s modrým pruhem a žlutou částí.

Air Jordan 1 Utility Spider-Verse je určen pro fanoušky filmu Spider-Man: Napříč paralelní světy, ale také pro milovníky originálních a stylových tenisek. Tento model je součástí kolekce Utility, která přináší nové verze klasických modelů Air Jordan s funkcionalitou, pohodlím a inovacemi. Air Jordan 1 Utility Spider-Verse bude k dispozici od 23. června 2023 na oficiálním webu Nike a ve vybraných obchodech za cenu 200 dolarů.

Shrnutí

Air Jordan 1 Utility Spider-Verse je nová verze klasického modelu Air Jordan 1 inspirovaná filmem Spider-Man: Paralelní světy. Tento model má odvážný a moderní design s kombinací různých materiálů, barev a detailů. Tento model je určen pro fanoušky filmu Spider-Man: Napříč paralelní světy, ale také pro milovníky originálních a stylových tenisek. Air Jordan 1 Utility Spider-Verse bude k dispozici od 23. června 2023 v obchodu Solesavy za cenu 200 dolarů v limitované edici 100 ks.

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ