6 nejodvážnějších tenisek adidas Superstar

Sdílejte článek:
5/5 - (5 votes)

Jaké šílené kousky ukrývá legendární edice bot Adidas Superstar? Posláním tohoto článku je přinést ty nejodvážnější Superstary, které firma adidas kdy vypustila do světa. Najít opravdu ty nej nebylo vpravdě nic jednoduchého. Přece jen za těch 50 let, co jsou Superstary v prodeji, se vyrobily stovky různých edic a modelů. Některé z nich jsou opravdu „CRAZY“. Přesvědčte se sami:

Jak vypadají klasické „neodvážné“ Superstary můžete vidět níže. Klasické černo-bílé Superstary jsou módní ikonou, které přetrvávají již desítky let. Ale co, když chceme Superstary, které jsou trochu živější a odvážnější. No… A přesně takové jsme vtěsnali do tohoto článku.

Zjistit dostupnost na Footshop.cz

1) adidas Superstar 80s Cordura

Adidas přišel s poněkud netradiční botou, jejíž podrážka připomíná dračí hřbet. Od ostatních se liší radikálně, a to je důvod proč ve světě schytali takový úspěch – jsou zkrátka jiné.

Zjistit dostupnost na Footshop.cz

2) adidas Superstar Playground

Veselé tenisky, které vypadají jako z botníku červené karkulky. Tyto tenisky se inspirovali skupinou studentů Upper Playground, kteří na svém oblečení znázorňovali vše, co mají rádi. Adidas má zkrátka rád experimentování a vymýšlení neobvyklých designů. Bohužel (naštěstí?) jde většinou o limitované edice jako v tomto případě…

Zjistit dostupnost na Footshop.cz

3) adidas Superstar „Pride pack“

Unikátní sneakersy oslavující celosvětovou událost „Gay parade“. Na počest této akce vytvořil tým adidas tyto barevně „ošplíchané“ kousky.

Zjistit dostupnost na Footshop.cz

4) adidas Superstar Andy Warhol

Na oslavu 35. výročí prodeje bot adidas Superstar vytvořili speciální edici ve spolupráci s Andym Warholem. Kdo chce zářit na všechny strany a poutat pozornost, nechť zbystří.

Zjistit dostupnost na Footshop.cz

5) adidas Superstar Lee Quiones

Významný graffiti umělec se rozhodl pomoci společnosti adidas tvorbou speciální edice bot adidas Superstar. A musíme říct, že to byl krok správným směrem, protože jsou prostě boží 🙂

Zjistit dostupnost na Footshop.cz

6) NIGO x adidas Superstar 80s All-Star

Naprostým unikátem jsou tenisky, které vznikli spojením světově proslulého módního návrháře jménem „NIGO“ a bot s padesáti letou tradicí. Jsou dokonalé.

Zjistit dostupnost na Footshop.cz

Tyto Superstary jsou jen malou ukázkou

Výše jsme odkryly výběr, podle nás, nejzajímavějších kousků ze všech releasů tenisek adidas Superstar. Je to ale jen špička ledovce, protože je nezměrné množství Superstarů, že to hluboce překračuje rozsah tohoto článku. Nemluvě o tom, že každý je jedinečný a každému se líbí trošku něco jiného.

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:

Okomentovat článek