Tenisky On – příběh značky

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:
5/5 - (1 vote)

On je švýcarská značka běžecké obuvi, kterou v roce 2010 založili bývalý špičkový triatlonista Olivier Bernhard spolu s jeho přáteli Davidem Allemannem a Casparem Coppettim. Od svého vzniku se značka On zasadila o to přinést revoluční technologii do světa běžecké obuvi, a tím zlepšit zážitek z běhu pro běžce na všech úrovních.

Inovativní Technologie CloudTec®

Klíčem k úspěchu On je jejich jedinečná CloudTec® technologie. Tato technologie umožňuje běžcům cítit „lehkost“ běhu díky systému „cloud“ podušek, které poskytují mimořádnou absorpci nárazu při dopadu a zároveň umožňují efektivní odraz.

Udržitelnost a budoucí vizie

Značka On věnuje velkou pozornost udržitelnosti a je odhodlána minimalizovat svůj dopad na životní prostředí. To se odráží ve vývoji jejich prvního plně recyklovatelného běžeckého botu „The Roger Centre Court 0-Series“. Tento závazek k udržitelnosti je pevně zakotvený v jejich vizích pro budoucí růst.

Závěr

On je značka, která se zrodila z touhy po dokonalosti a inovaci v běžecké obuvi. Od svého vzniku až po dnešní den, se tenisky On stále zaměřuje na posun hranic možností v běžecké obuvi, a jejich produkty jsou žádané běžci po celém světě.

Nejoblíbenější značky

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:

Okomentovat článek