Kde se vzal hype brandu Billionaire Boys Club? (Profil značky)

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Billionaire Boys Club (zkráceně BBC) je globální, ikonický módní label, který založili hudebník Pharrell Williams a japonský fashion designér Nigo, též zakladatel značky BAPE. Brand Billionaire Boys Club vznikl v roce 2005 a zaměřuje se na prodej triček, mikin (hoodies), polokošil, kalhot, bot, ale i dalších módních doplňků.

Popularita a hype kolem značky vychází nejen z obrovského vlivu obou zakladatelů na sociálních sítích. Milovníky oblečení BBC jsou například i Jay-Z či ASAP Rocky, kteří svou náklonost značce ztvrdili ve finanční investici do firmy samotné ve výši desítek milionů dolarů. Značka je velmi drahá, díky svým velmi limitovaným kolekcím je však velmi ceněná všemi hypebeasťáky, sběrateli a resellery.

Logem společnosti je hlava astronauta (Spaceman), která odkazuje na fascinaci Pharrella Williamse vesmírem. Původně se oblečení značky vyrábělo výhradně v Japonsku, ale v posledních letech se můžete setkat i s originálními kousky, které nesou vysačku: Made in Canada, Mexico, Korea nebo Turkey.

Kamenné prodejny módního labelu najdete v New Yorku, Londýně a Tokiu.

Profil značky Billionaire Boys Club

  • založeno: 2005
  • Sídlo: New York, USA
  • Web: bbcicecream.com
Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA: